Karlsruhe – Hamburger SV 1:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Karlsruher SC
1:2 (0:0)
Hamburger SV
hétfő 01.06.2015, 19:00 • Wildparkstadion, Karlsruhe • Bundesliga • Mérkőzés a bentmaradásért

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:37:39)

Lassan nem lehet másra gondolni, csakhogy a Jóisten odafenn hatalmas Hamburger SV-szurkoló lehet. Ahogy ez a csapat évről-évre kiküzdi magának a bennmaradást, az néha egészen elképesztő. Ma nagy fölényben futballoztak, de gólhelyzetük egészen addig nemigen akadt, amíg a már 0:0-al is feljutó Karlsruhe meg nem szerezte a vezetést. Akkor egyből kapcsoltak a kikötővárosiak, egyenlíteni azonban csak a 91. percben tudtak egy szabadrúgásból. A hosszabbításban inkább a hazaiak kezdeményeztek, ennek ellenére öt perccel a vége előtt a Stieber megindulásából kialakult akció végén Müller a mennybe lőtte a hamburgiakat. A legvégén a Karlsruhe még kihagyott egy 11-est, de az nem osztott, nem szorzott, ha belövik, akkor sem juthattak volna fel. Hatalmas meccs volt hihetetlen izgalmakkal, amit jövőre a hamburgi drukkerek vélhetően szeretnének már megspórolni maguknak.

Hatalmas hamburgi örömünnep a Wildparkstadionban, továbbra is élvonalbeli a Hamburg, a rendes játékidő hosszabbításában kiharcolták az igazi hosszabbítást, ott pedig bevágták a mindent eldöntő gólt. A hazai játékosok romokban!

120+4
    Valentini jobb oldali szöglete után menteni tudnak középen a vendégvédők.

120+3
    Hennings bal sarokra lőtt büntetőjét szögletre üti Adler!

120+3
    Ostrzolek kezére pattant a labda, jogos a büntető.

120+2
    Valentini jobb oldali szögletét kifejelik a védők, Hennings bal oldali beadása után kezezés, 11-es a hazaiaknak!

120+2
    Hennings bal oldali szöglete után Valentini 14 méteres lapos lövését védi bravúrral, lábbal Adler.

120+1
    Újabb hazai felívelés középre, Cléber fejeli ki szögletre a labdát.

120
    Két perc a hosszabbítás hosszabbítása.

120
    Hosszú felívelés Hennings felé, Ostrzolek szabadíthat fel.

119
    A jobb szélen, a szögletzászlónál harcol ki szabadrúgást a HSV.

118
    Egy nagy öröm a hamburgi kispad, miközben Müller szeretne dobni a jobb szélen.

117
    Gordon sárga lapot kapott Diekmeier ellökéséért.

117
    Hosszú ívelés a bal szélre Gordon felé, aki nagyot lök Diekmeieren, a védőt pedig elkezdik dobálni a hazai szurkolók.

116
    Stieber érdemei elvitathatatlanok a gólban, remek csellel indult meg az akció elején, Cléber labdájának pedig szeme volt.