csütörtök 09.07.2015, 19:30Vodafone Kupa

Magyarország – Ausztrália 10-8

Magyarország: VARGA DÉNES 3, SZIVÓS 2, HÁRAI 2, Hosnyánszky 1, Varga Dániel 1, Erdélyi 1

Ausztrália: SWIFT 3, KAYES 1, Younger 1, Campbell 1, Gilchrist 1, Cotterill 1

Köszönöm a figyelmet! (20:56:07)

Nyögvenyelős győzelmet arattunk a nem túl acélos ausztrálok ellen. Az első félidő után 3-1-re vezettünk, tehát a támadó játékunk igen halovány volt. A második félidőben Szivós és Varga Dénes révén már hét gólt szereztünk, ennek köszönhetően jött össze a siker. Az ausztrálok akcióból teljesen ötlettelenek voltak, folyamatosan rosszkéz oldalról adtak le erőtlen lövéseket. A második félidőben rendre csak emberelőnyben tudtak gólt lőni.

A spanyolok és az olaszok ellen ennél sokkal jobb játék kell a győzelemhez.

32
    Az emberfórt nem tudták megjátszani az ausztrálok.

32
    Ausztrál időkérés.

32
    Campbell kiállítása után, Varga Dénes lőtt fölé hat méterről.

32
    Kayes ellen a kontra fault.

32
    Gilchrist lövését védte Lévai, szöglet jön.

31
    Hárai harcolt ki újra emberfórt, amelyet VARGA DÉNES lőtt be kapásból öt méterről, háromgólos ő is. 10-8

30
    Emberfórban ismét JOEL SWIFT húzta be a labdát a jobb kapufánál állva, már háromgólos az FTC játékosa. 9-8

29
    Szivós lőtt el egy szabaddobást, nagyot védett Clark.

29
    Gór-Nagy kiállítása után Campbell passza után JOHN COTTERRIL lőtt gólt a kapásoldalról a rövidbe. Gór-Nagy kipontozódott. 9-7

28
    Hárai harcolt ki fórt Poweren, Madaras passzát HÁRAI BALÁZS húzta be a kapufánál állva. 9-6

27
    Újabb kapushiba, GILCHRIST rosszkéz szélről lőtt gólt a rövidre, de a rajta védekező Varga Dániel is hibás volt ebben a szituációban. 8-6

27
    Varga Dániel lőtt hét méterről, középre ment a labda, könnyedén védett Clark.

26
    Lévai védett.

25
    Campbell lőtt megint kilenc méterről, középről, mellé.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, megint az ausztrálok hozták el a labdát.

A harmadik negyedben sok gól született. A mieinknél Szivós és Varga Dénes remekel, elsősorban nekik köszönhetően vezetünk. Az ausztrálok csak emberfórban képesek helyzetet kialakítani, de akkor is inkább rosszkéz oldalról lőnek.