Gyirmót – Futura-Mosonmagyaróvár 3:3 (vége)
Gyirmót FC Győr
3:3 (2:1)
Futura-Mosonmagyaróvár
szombat 18.07.2015, 10:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Felkészülési mérkőzések

A vendégek kezdtek jobban, akadtak is kisebb helyzeteik, de az első félidő közepére a Gyirmót került fölénybe és megérdemelten jutottak két gólos előnyhöz. A gólok után ismét a Mosonmagyaróvár birtokolta többet a labdát és végül szépíteni is tudtak egy szép akció végén.

A szünet után változatos játék zajlott, egy-egy gólt szerzett mindkét csapat a félidő első felében és bár a hajrában a Gyirmót előtt adódtak nagyobb helyzetek, mégis egyenlíteni tudott a Mosonmagyaróvár és ez a 3:3-as eredmény igazságosnak is tűnik a játék képe alapján. (11:50:12)

90

90
    A gyirmóti térfélen pattog most a labda, de a mosonmagyaróváriak nem tudnak helyzetbe kerülni.

88
    Gyors mosonmagyaróvári akció végén Mundi tizenhat méteres lövését blokkolják a védők.

87
    Mundi szöglete után Baranyai csúsztat a kapu mellé.

87
    Bezdi éles beadását Kiss Máté emeli ki szögletre a jó helyzetben érkező Jasarevic elől.

84
    Molnár Máté lép ki a jobb szélen, a lágyan beívelt labdáját Bezdi csúsztatja ki a támadók elől.

84
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Bohner, bejön Kiss.
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Horváth, bejön Molnár.

83
    Madarász újabb sarokrúgása veszélytelen.

82
    Madarász szögletét lehúzza Boros, majd Simon lövését ismét a kapus menti szögletre.

81
    Nagy Sándor ad be laposan az alapvonalról, a labda elsuhan a lábak között, Baranyairól pattan szögletre a hosszú saroknál.

80
    Madarász ível be egy szabadrúgást jobbról, de a labda elsuhan a fejek fölött, bedobás jön a túloldalon.

79
    Kis szöglet után Jasarevic a tizenhatos bal sarkáról estében lő, Sebők véd vetődve.

79
    Balázs megy el a bal szélen, beadását szögletre blokkolják a védők.

78
    Lázár fejesét Boros védi bravúrral, majd egy újabb beadás után Balog fejel fölé jó helyzetből.

76
    A Mosonmagyaróvár gólt szerzett!
    Mundi ível be szögletet jobbról, BARANYAI NORBERT érkezik a rövid saroknál, a védőket megelőzve a hosszú felső sarokba fejel.

75
    Simon tenné vissza Madarász elé a labdát sarokkal, de elcsúszik a középpályás, így oda a helyzet.

73
    Simon Attila kap ígéretes labdát középen, de Nagy Ádám közbe tud lépni jó ütemben, kihozza a labdát a Mosonmagyaróvár.

Gólok: 20. Nagy S., 23. Simon András, 59. Simon András – 43. Mundi, 54. Radványi, 76. Baranyai

Gyirmót FC Győr: Sebők – Nagy, Balogh, Madarász, Simon Attila, Simon András, Völgyi (46' Hajba), Bohner (84' Kiss), Horváth (84' Molnár), Paku, Lázár

Cserék: Somogyi – Kiss, Molnár, Hajba

Futura-Mosonmagyaróvár: Boros – Nagy Á., Domanyik, Jasarevic, Schmatovich, Laki, Baranyai, Balázs, Mundi, Radványi, Galambos

Cserék: Kormos – Pump, Bezdi, Régely, Karácsony, Gajdos, Szénási