Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Diósgyőri VTK 3:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
3:1 (3:0)
Diósgyőri VTK
vasárnap 26.07.2015, 18:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga • 2. forduló

A második játékrészben már messze nem tudta megismételni a Ferencváros azt a játékot, melyet az első félidőben produkált, ám hiába volt a mérsékeltebb hazai teljesítmény a Diósgyőrnek csupán a szépítésre futotta erejéből.
    Az első félidő alapján a Fradi kétgólos győzelme megérdemelt, de azért a hangulat ezúttal nem az FTC hazai meccseken megszokottat idézte a lelátón.
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (20:03:48)

90+6

90+5
    Sesták szerzett labdát a körőlményeskedő Antal és Okuka mellett, középre adott, de Lamah teljesen érthetetlenül nem lőtte be a labdát az üresen tátongó kapuba és végül oda lett a hatalmas gólszerzési lehetőség.

90+4
    Még egy diósgyőri bedobás jöhet balról.

90+3
    Somalia húszméteres, gyengécske lövése ment el a jobb sarok mellett.

90+2
    Sesták esett nagyot a diósgyőri 16-oson belül, de ez nem volt 11-es!

90+1
    Hat perc a ráadás, hiszen volt ugye a partbíró sérülése miatti kényszerszünet!

90
    Gera újabb szabadrúgása után is kifejelték a labdát a vendégek, Fradi szöglet jön.

89
    Okuka kapott sárga lapot szövegelésért.

89
    Gera balról, szabadrúgásból tette a labdát középre, de aztán mentett a vendégvédelem.

87
    Lipták előbb Lamah-t, majd Somaliát taglózta le, utóbbi megmozdulásáért már sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

86
    Eladta a labdát saját térfelén a vendégcsapat.

85
    Kitlt kell ápolni a felezővonal táján.

84
    Gera buktatta a felezőnél Komant, jöhet előre a Diósgyőr.

82
    Kapufája után Böde lejött a pályáról, az U20-as vb-n is járt Nagy Dominik állt be a helyére.

82
    Böde cselsorozata végén, mintegy 14 méterről, jobbal a bal kapufát találta el.

80
    Dilaver jobb oldali beadása a kapu torkában elment minden ferencvárosi láb előtt.

79
    Sesták beemelt labdáját kifejelte a diósgyőri védelem.

Juhász Attila

Gólok: 5. Nalepa, 23. Leandro, 32. Böde – 54. Barczi

Lapok:   76. Nalepa (FTC) – 27. Egerszegi (DIO), 41. Grumics (DIO), 87. Lipták (DIO), 89. Okuka (DIO)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Gyömbér, Leandro – Hajnal (Nagy Á., 63.perc), Somalia – Varga R. (Sesták, 63.perc), Gera, Lamah – Böde (Nagy Dominik, 82.perc). Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Haraszti, Radó, Sesták, Nagy Dominik, Busai, Nagy Á.

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Lipták, Husic, Kovács G. (Bacsa, 33.perc) – Németh M., Egerszegi (Takács T., 73.perc), Koman, Kitl, Nikházi (Barczi, szünetben) – Grumics. Vezetőedző: Bekő Balázs.
    Cserék: Rados (kapus), Bacsa, Bognár I., Takács T., Barczi, Nemes, Halmai R.

Játékvezetők: Farkas Ádám (Albert István, Viszokai László; ifj. Varga Gábor)