MTK-Budapest – Dunaújvárosi KKA 23:24 (vége) | SBS Eger-Eszterházy SE – Mezőkövesdi KC 21:26 (vége) | PICK – CSU Politehnica Timisoara 40:32 (vége)
Magyarország_dup – Japán 34:18 (vége)
Magyarország_dup
34:18 (17:9)
Japán
péntek 07.08.2015, 19:00Felkészülési mérkőzések

60
    Mayer a legvégén még kapott egy két perces büntetést. (34:18)

46
    Tóth kapott kiállítást, egyenlő létszámban a két csapat. (25:12)

45
    Hara kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat Magyarország. (25:12)

37
    Yokoshima kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat a magyar válogatott. (19:12)

23
    Hara kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat Magyarország. (15:7)

19
    Erdősi labdát csent, azonnal indította elöl Kovacsiczot, akin viszont Matsumura gólhelyzetben taszajtott egy férfiasat. Két percet kapott érte. (12:6)

15
    Yokoshima lökött nagyot gólhelyzetben Triscsukon, két perces büntetést kapott érte. (10:6)

12
    Matsumura kapott két perces büntetést, emberelőnyben ezzel nemzeti válogatottunk. (9:5)

Magyarország_dup: Bíró, Kiss, Janurik (kapusok) – Zácsik, Triscsuk, Szucsánszki, Kovacsics, Bulath, Szamoránsky, Bódi, Mayer, Planéta, Hornyák, Mészáros, Erdősi, Kovacsicz, Tomori, Tóth
    Japán: Hida, Shiroishi, Fujima (kapusok) – Honda, Tanaka, Ishino, Nishikiori, Yokoshima, Sunami, Arihara, Ikehara, Aizawa, Hara, Kawamura, Shiota, Nagata, Matsumura

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter