Magyarország
43:54 (9:13, 24:28, 34:36)
Portugália
péntek 07.08.2015, 18:00 • Messzi István Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések

A harmadik negyed sok pontatlanságot hozott, mindkét fél rengeteg elemi hibát vétett. A kezdeményezést ugyan nem sikerült magunkhoz ragadni, de legalább tartottuk a lépest a vendégekkel.

Sokkal több büntetőt dobhattunk a második félidőben, mint az elsőben, ezzel azonban sajnos nem jutottunk többre. A végjátékban a kinti dobásaink közül kettő is homály volt, ezzel szemben az ellenfél büntetőkkel operált, az utolsó percben pedig Silva triplája adta a kegyelemdöfést.

Pontszegény mérkőzésen egy feledhető teljesítményt nyújtó portugál válogatott vert meg minket. Javítási lehetőség vasárnap, Szolnokon.

Magyarország 43 -54 Portugália

Köszönöm a figyelmet! (19:40:17)

Mérkőzés vége. (43:54)

39:10
    SILVA triplájával eldőlni látszik a mérkőzés. (43:54)

38:45
    Wittmann dobádát Keller próbálta bepöcizni, de ez sem sikerült. (43:51)

38:28
    Pinto hagyta el a labdát nagy igyekezetében. (43:51)

37:07
    FONSECA dobott be egy büntetőt. (43:51)

36:49
    VOJVODA is büntetőkkel farag a hátrányunkból. Most a portugálok kérnek időt. (43:50)

36:24
    TÓTH Ádám büntetőivel zárkózunk valamelyest. (41:50)

36:02
    PINTO maradt üresen a büntetővonal környékén, könnyed mozdulattal küldte a gyűrűbe a labdát. (39:50)

35:46
    Hazai időkérés. (39:48)

35:46
    Vojvoda távolija a palánk tetejét érinti, a portugáloké a játékszer. (39:48)

35:42
    Wittmann dobását blokkolták, de maradhat nálunk a labda. (39:48)

35:19
    PINTO értékesített két büntetőt. (39:48)

34:43
    A túloldali csíkról DJUKIC nem hibázott. (39:46)

34:29
    RUJÁK dobott be egy büntetőt. (39:44)

33:34
    PINTO tört be, ziccerén túl még büntető is dobhatott, ez utóbbi azonban kimaradt. (38:44)