Ipress Center-Vác – Hypo Niederösterreich 27:17 (vége) | PICK – Orosháza 41:23 (vége) | Ipress Center-Vác – Hypo Niederösterreich 19:20 (vége)
Ipress Center-Vác
27:17 (16:6)
Hypo Niederösterreich
szombat 08.08.2015, 12:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Felkészülési mérkőzések

Az első félidő remek teljesítménye után a másodikban sem játszott rosszul a Vác, de jóval több volt a hiba, igaz, ez a sok cserélgetésnek is köszönhető. A Hypo is sokat cserélt, a második félidőt már egálra hozták a vendégek, de változatlanul sok volt a technikai hiba.

A különbség nem reális a két csapat között, de a Vác győzelme megérdemelt. Az új igazolások eddig úgy tűnik, beválnak, Balog Judit pedig számos bravúrt mutatott be a kapuban. Délután ismét megmérkőznek egymással a felek 17:30-as kezdettel, tartsanak akkor is velünk!

Vác – Hypo: 27-17!
    ---- (13:10:29)

Mérkőzés vége. (27:17)

50
    Szondi a bal szélről a felső lécre ejt az utolsó másodpercben. (27:17)

50
    KAISER tüzelt ziccerből, Balog ehhez is hozzáért lábbal, de becsorgott a labda. (27:17)

50
    Megkezdődött a mai első találkozó utolsó perce. (27:16)

50
    Gróz tüzel középről, alaposan mellé. (27:16)

49
    1,5 perc még hátra a találkozóból, fél perc a Hypo emberhátrányából. (27:16)

49
    GORICANEC tör be bal kettőben emberelőnyben. (27:16)

48
    Gróz hiába szerez gólt betörésből, előtte négyet lépett. (27:15)

48
    Budecevic két percre kiáll visszarántásért. (27:15)

48
    Balog kiváló védése, Tothova ziccerét fogja a labda után vetődve! (27:15)

48
    Budecevic lövését Balog tolja a felső lécre. A túloldalon túl hosszú az indítás. (27:15)

47
    Cserélget a Vác továbbra is, most ismét Vukcevic a beálló és Szondi a bal szélső. (27:15)

47
    ERTL Rebeka lerohanásgólt szerez a jobb oldalon. (27:15)

47
    Gróz átlövését blokkolják, Hajgató pedig megszerzi. A túloldalon lépéshiba. (26:15)

46
    KOVÁCS Patricia bal kettőben tör be rendezetlen védelem ellen és talpról eredményes. (26:15)

46
    Remek védekezés Ertl és Hámori részéről, megvan a labda. A túloldalon Gróz jobb kettőből felső lécet lő. (26:14)

45
    Hámori vetődött a labda után, aztán JOVETIC négy lépését nem észrevéve lerohanásgólt szerez. (26:14)

44
    JOVETIC szépen fűzte át magát a védelmen, de bal kettőben betörve is eredményes. (25:14)

Ipress Center-Vác: Balog, Schvart – Tóth E., Hámori, Bató, Szondi, Vukcevic, Hansághy, Ertl, Jovetic, Németh K., Gróz, Basic, Liscevic, Helembai, Szenes, Pelczéder

Edző: Uros Bregar

Hypo Niederösterreich: Flöck, Hajgató – Tothova, Mehlmann, Maglot, Dedic, Goricanec, Kiss K., Budecevic, Mauler, Kaiser, Vinuaite, Rotis-Nagy, Wess, Kovács P.

Edző: Kovács Ferenc