Soroksár SC
0:3 (0:2)
Gyirmót FC Győr
vasárnap 16.08.2015, 14:00 • Haraszti út • Merkantil Bank Liga • 3. forduló

Jóval erősebb csapat a Gyirmót, jobb játékosokból áll és ráerőltette akaratát a Soroksárra. Gyorsan előnybe került egy védelmi hibát kihasználva a Gyirmót, majd az első félidő végén egy kiugratás után már 0-2 volt az állás. Paku is szerzett egy gólt még a második félidőben, szintén egy hazai védelmi baki után.
    A Soroksárnak nehéz dolga lesz hogy bennmaradjon,továbbra is sereghajtó. A Gyirmótnak jó esélye lehet a feljutásra, jelenleg harmadikok a Csákvár és a Szolnok mögött.

Soroksár SC – Gyirmót 0-3

Köszönöm a figyelmet! (15:57:45)

90+4

90+2
    Huszák lőtt jócskán fölé messziről.

90+1
    Tóbiás beadása balról megint rövid lett.

90
    A ráadás négy perc.

89
    Tóbiás beadása magas volt Szenesnek.

88
    A harmadik gól lövő Paku helyére Présinger állt be.

87
    Tóth kapott egy előreívelt labdát, de csak spiccel tudta eltalálni és mellé ment a lövés.