Békéscsaba – Budapest Honvéd FC 1:4 (vége) | Puskás Akadémia FC – 1:0 (vége) | Újpest FC – Szombathelyi Haladás 0:0 (vége)
Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
1:4 (0:1)
Budapest Honvéd FC
szombat 22.08.2015, 18:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • OTP Bank Liga • 6. forduló

Esélyeshez illően játszott a Honvéd, és magabiztosan szerezte meg a győzelemért járó 3 pontot. Talán ekkora különbség nem volt a két csapat között, de ez a csabai védelem ma nem tudott mit kezdeni a Honvéd támadásokkal. A vendégek már a 30. percben vezettek, a Békéscsaba ugyan még egyenlíteni tudott, de innentől kezdve fővárosi csapat dominált. Ellenfelüket a kapuhoz szegezve kihasználták a védelmi megingásokat, így második félidőben mutatott teljesítményüknek köszönhetően könnyedén nyerték meg a találkozót. (19:56:08)

90+2
    Aki eddig maradt már az is útnak indult, Békéscsabán csak a vendégszurkolók hangja hallható az utolsó másodpercekben.

90+1
    A Honvéd gólt szerzett!
    DJORDJE KAMBER kapott remek labdát az alapvonalról, 10 méteren üresen állva pedig könnyedén a kapuba passzolta a labdát.
    1-4!

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.