Sopron – Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 (vége) | Szolnok – Budaörs 2:3 (vége) | ZTE – Dunaújváros 4:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:3 (1:2)
Budaörs
szombat 22.08.2015, 19:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga • 4. forduló

Egy rendkívül izgalmas és küzdelmes mérkőzést láthattak a szurkolók. A félidőben még 2-1-re vezetett a vendég Budaörs gárdája. Majd rögtön a második játékrész elején egyenlített a Szolnok. Ekkor majdnem mindenki azt gondolhatta, hogy bedarálja ellenfelét a Tisza-parti gárda. Kivéve a budaörsieket. Hegedűs góljára már nem érkezett válasz, így a Budaörs megszerezte második győzelmét a bajnokságban. A Szolnok pedig így már nem hibátlan. Három győzelme mellé elkönyvelhet most már egy vereséget is. (20:54:54)

90+5

90+4
    Marques-Airosa szabadít fel. Majd Vermes lő kapu fölé.

90+2
    Kenderes távoli bombája nem sokkal megy a kapu fölé.

90
    Mint ahogy várható volt. 5 percet hosszabbít Kovács J. Zoltán játékvezető, aki nem lesz a szolnoki szurkolók kedvence.

90
    A Szolnok mindent egy lapra feltéve támad az egyenlítő gól megszerzéséért.

89
    Gajdos beadásába belelépnek a jobb oldalon. Szöglet következhet.

88
    Papucsek már a támadósorban kap helyet. Meglöki ellenfelét a levegőben, így szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

87
    Vermes keresztezik nagyszerűen. Majd Pokornihoz passzol. A Budaörsnek ez jó, ha az ellenfél térfelén van a labda.

86
    A hazaiak bedobásával folytatódik a mérkőzés. Jó pár perc hosszabbítás várható a meccs végén.

85
    Balajti is gazdagabb lett egy sárga lappal.

84
    Forrnak az indulatok a pályán. A játékvezető kezéből kezd kicsúszni a mérkőzés.

83
    A szögletet követően Layer elé pattan a labda, aki kapásból jócskán a kapu fölé küldi a labdát.

82
    Bogáti egy csel után veszi célba a kaput mintegy 19 méterről. Megpattan egy hazai védő lábán. sarokrúgás következhet.

81
    Hatalmas küzdelem folyik a pályán. Ebből a szituációból a vendégek kerülnek ki győztesen. Bedobás a jutalmuk.

80
    Kovács felívelése pontatlan. Szentpéteri rúgja ki kézből a labdát.

79
    Tóth Bence küzd a labdáért Marques-Airosa-val. Végül tisztázni tud a szolnoki középpályás.

78
    Kenderes passza Lajer talpában akad el. Nagy mentés volt.

76
    Kenderes találja magát ziccerben, de nem tudja eltenni a labdát Szentpéteri mellett. Nagy helyzet és nagy védés volt.