Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 27:26 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 20:18 (vége) | Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 20:25 (vége)
Siófok – Fehérvár 23:26 (vége)
Dunaújvárosi KKA
27:26 (14:14)
Fehérvár KC
szombat 22.08.2015, 10:00 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

Nagyon kiélezett és színvonalas összecsapáson végül a rutin döntött a Dunaújváros javára, de a Fehérvár egyáltalán nem érdemelt vereséget. Rengeteget számított Oguntoye feljavuló teljesítménye a kapuban, valamint Triscsuk a második félidőben sokat tett hozzá.

Fehérvári részről a gyors, lendületes játék során becsúsztak hibák, de alapvetően a hiányzók ellenére is szép játékot láthattunk a vesztes csapattól is. Az első félidőben Csáki, a másodikban Herr Anita játszott kiemelkedően, de a végjátékban nem is hoztak jó döntéseket és a játékvezetői ítéletek az utolsó percben oda-vissza borzolták a kedélyeket (bár előtte véleményem szerint nem vezették rosszul a meccset). A DKKA egy oldalbedobást, a Fehérvár egy elmaradt hetest kérhet számon az utolsó másodpercekben.

Mindent egybevetve nem bánta meg, aki kilátogatott erre a mérkőzésre. Most pedig 12 órától kezdődik a Vác-Siófok találkozó, tartsanak akkor is velünk!

DKKA – FKC: 27-26!
    ---- (11:29:48)

Mérkőzés vége. (27:26)

Hajduchnak nem volt esélye a magas fal ellen. Eldőlt. (27:26)

60
    Mindkét oldalon egy-egy kétes ítélet után időn túli szabaddobás a Fehérvár javára. (27:26)

60
    Vincze egy kínai figuránál lövi Szendreybe. (27:26)

60
    Ahogy várható volt, Mátéfi időt kér 59:35-nél. Bizonyára faultra fognak hajtani, hogy leperegjen az idő. (27:26)

60
    Emberhátrány, 40 mp hátra a DKKA számára. (27:26)

60
    Azari csíp el egy átadást, rendkívül fontos labdaszerzés hátul. (27:26)

59
    Időt kér a Fehérvár. Emberelőnyben vannak, 58:55-nél járunk. (27:26)

59
    Bulath visszahúzásért kap két percet 1,5 perccel a vége előtt, ő már vissza sem jöhet. Közben Mátéfi Eszter kapott reklamálásért sárgát. (27:26)

59
    TRISCSUK be is bombázza a bal felsőbe átlövésből. (27:26)

58
    Iksz szagú a mérkőzés, egy gól dönthet innentől már. (26:26)

58
    Májer ziccerét védte Oguntoye a jobb szélről. (26:26)

57
    Szendrey ugyan beleütött BULATH Anita átlövésébe, de a labda bevánszorgott a jobb alsóba. (26:26)