Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 27:26 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 20:18 (vége) | Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 20:25 (vége)
Siófok – Fehérvár 23:26 (vége)
Siófok KC
23:26 (13:13)
Fehérvár KC
szombat 22.08.2015, 18:30 • Vác Városi Sportcsarnok • Ipress Kupa

A Siófok a jelek szerint jobban megszenvedi a sérültek hiányát, így kettőből kétszer szenved vereséget a mai napon. A játékban voltak felvillanások, de sokat kell javulnia még a Balaton-parti együttesnek. Ezzel el is dőlt, hogy egészen biztosan nem lehetnek már elsők az Ipress Kupán, nagyon a Dunaújvárosnak áll a zászló.

Elghaoui kilenc góljával kitűnt a mezőnyből, bár ebből hetet az első félidőben szerzett. Rajta kívül Erdősi Ildikó termelt szépen öt góljával. A túloldalon Tápai Szabina mellé Herr Anita nőtt fel a második félidőben, de fontos gólokat lőtt Májer Krisztina is. Szendrey és Szalamaha is igen jól védett, összességében megérdemelt a Fehérvár győzelme. A holnapi két összecsapáson dől el a végső sorrend, 15:30-kor folytatódik az Ipress Kupa, tartsanak akkor is velünk!

Siófok – Fehérvár: 23-26!
    ---- (19:51:38)

Mérkőzés vége. (23:26)

60
    ORBÁN Annamária biztosan lövi be a hetest. (23:26)

60
    Tápai visszarántja Elghaouit, ez csak a második két perce a Fehérvárnak, de mindkettő az utolsó percben esett. (22:26)

60
    Kétszer indult Elghaoui egy labdaszerzés után, de visszafújják, mert Herr Anita visszarántást követett el. Kettő perc. (22:26)

60
    A mérkőzés utolsó perce kezdődött el, zsebben a két pont a Székesfehérvárnak. (22:26)

59
    Nem sieti el a támadást a Fehérvár. (22:26)

59
    Két percen belül vagyunk. Közben Hajduch labdát szerez sokadszor, minden eldőlt. (22:26)

58
    Isitate bejátszotta, MAYER Szabina bebombázta, eldőlt a meccs. (22:26)

58
    Szendrey védi Maláti átlövését, kezd elmenni a hajó a Siófoknak. (22:25)

58
    Isitate gyönyörű keresztpasszát MÁJER Krisztina váltja gólra a jobb szélről. (22:25)

57
    Tanácstalan most a fal előtt az FKC. (22:24)

57
    Pastrovics olvasta Tápai átlövését, de a túloldalon Petersen pontatlan indítást kap. (22:24)

56
    Maradt izgalom a hajrára, kettőre jön fel a Siófok és 4 perc hátra. (22:24)

56
    MALÁTI Dóra jobb kettőből a hosszú alsót választotta kilenc méterről. Szép gól! (22:24)

56
    Herr durrantja mellé hét méterről. (21:24)

55
    Időt kér a Fehérvár 54:39-nél. (21:24)

55
    Orbán most bal kettőből kísérletezett, jócskán fölé. Ma este nem megy Orbánnak és nincs, aki vinné a hátán a csapatot. (21:24)