Sport36 Komló – Orosháza 23:24 (vége)
Sport36 Komló
23:24 (11:11)
Orosházi Férfi KSE
kedd 01.09.2015, 18:00 • Komlói Sportközpont, Komló • Férfi kézilabda NB1 • 2. forduló

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:37:45)

Elképesztő melegben végig nagyon kiélezett, izgalmas meccset vívott egymással a Komló és az Orosháza. Az első félidőben szinte végig vezetett a hazai csapat, az Orosháza csak a szünet előtt jött fel döntetlenre. A vendégek a második játékrész elején vezettek először, s amikor már ötgólos volt az előnyük, simának tűnt a győzelmük. A Komló azonban felszívta magát a végére, s csak másodperceken múlt az egyenlítésük...

"Mocskos csaló!" – zúg a komlói csarnok lelátóján, de a meg nem adott gól után az orosháziak örülhetnek.

Mérkőzés vége. (23:24)

60
    Jerkovic az utolsó másodpercben lő nagy gólt a bal sarokba, amit azonban nem ad meg a bíró, időn túl született. (23:24)

60
    Suhonjic lerántásért kap piros lapot. (23:24)

60
    MAZIC szedett össze bravúrosan egy bejátszást beállóban, befordult, s a bal sarokba lőtt. (23:24)

60
    Vendég időkérés. (23:23)

60
    Suhonjic rossz bejátszása után SANAD lő jobb kettőből a rövid alsó sarokba. (23:23)

59
    Cemas roppant okosan mond valamit a bírónak, holott náluk a labda, kétperces kiállítás. (22:23)

59
    Marcsek fordul be jobbról, de a hosszú sarok mellé lő. (22:23)

58
    Buday labdáját NÉMETH LÁSZLÓ lövi a bal szélről a hosszú felső sarokba. (22:23)

58
    Cemasról küldik ki két percre Nagyot. (22:22)

58
    Smojver harcol ki szabaddobást beállóban. (22:22)

57
    Buday átlövése a sáncról pattan a bal sarok mellé, sarokdobás. (22:22)

56
    Szöllősi nagy bejátszását MARCSEK lövi beállóból a kapu közepébe. (22:22)

56
    Németh Gábor átlövése suhan el a jobb felső sarok fölött-mellett. (21:22)

55
    MARKOVIC a jobb alsó sarokba lövi a büntetőt. (21:22)

55
    Szögi bal kettőben betörve harcol ki hetest. (20:22)

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a Sport36 Komló csapatának meccseihez. További információk.

Sport36 Komló: 1 Granic, 16 Selymes – 4 Hoffmann, 7 Szögi, 8 Marcsek, 11 Markovic, 13 Péter Szabó, 14 Szöllősi, 15 Kordic, 17 Sunajko, 18 Nagy, 19 Nakhayenka, 20 Jerkovic, 21 Sebestyén, 22 Oszlár, 91 Sanad. Edző: Ratko Djurkovic
    Orosházi Férfi KSE: 1 Herjeczki, 16 Miklós – 2 Buday, 4 Stranigg, 5 Knezevic, 6 Berta, 8 Suhonjic, 9 Smojver, 10 Cemas, 11 Komporály, 18 Németh Gábor, 22 Mazic, 23 Macovchin, 25 Pásztor, 44 Németh László, 92 Tárkányi. Edző: Vladan Jordovic

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs