Mezőkövesdi KC – Tatabánya 23:23 (vége) | PLER-Budapest – Csurgó 23:25 (vége) | Vác – Cegléd 29:29 (vége)
Mezőkövesdi KC
23:23 (11:12)
Grundfos Tatabánya KC
szerda 02.09.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Mezőkövesd • Férfi kézilabda NB1 • 1. forduló

Végletekig kiélezett összecsapáson igazságos döntetlent született a mai mérkőzésen és ennek a mezőkövesdi csapat örült jobban ,mert a vendégek voltak a mérkőzés esélyesei.A hazai csapat nem érdemtelenül szerezte meg azonban az első bajnoki pontját.A tatabányaiak támadásban és védekezésben is jobbak voltak ugyan egy hajszállal ,de a hazai pálya és a lelkesedés meghozta gyümölcsét a közönség nagy örömére.
    Köszönjük hogy velünk tartottak ma délután! (19:33:26)

59
    Benis és Szöllősi kap páros kiállítást. (22:22)

50
    Vujovic üti le Kovács P.-t azonnal pirosat kap. (18:19)

40
    Trivkovic kap egy kettő percest. (14:14)

37
    Szepesi büntetője a kapuban. (13:13)

33
    Lele mellédobja a büntetőt. (12:12)

Kiegyenlített első félidőt láthatott a szépszámú nézősereg.A hazai csapat a félidő jó részében 1-2 góllal vezetett ,de a vendégek szívósan tapadtak rájuk és nem engedték meglépni több góllal a MKC-t.A félidő vége a tatabányai csapaté volt és egygólos előnnyel vonulhat így pihenőre.A második félidő teljesen nyitott azonban, izgalmas félidő várható.

25
    Szepesi lövése a kapuban. (10:10)

23
    Benis lövését védi Borbély nincs újra hazai vezetés. (9:9)

17
    Antal megakaszt egy támadást az első kétperces jön. (9:7)

Dénes kap sárgát. (2:1)

Mezőkövesdi KC: Volarevic, Holló B., Liszkai – Kovács B., Szepesi , Kovács P. , Füstös, Kiss R. , Grünfelder, Hajdu , Radnic, Antal, Molnár, Benis, Trivkovic , Ciric
    Vezetőedző: Skaliczki László

Grundfos Tatabánya KC: Mijatovic,Borbély – Krsmancic, Szöllősi Sz., Katzirz , Dénes J.,Pásztor Á. , Bodó , Törő, Mazák , Juhász Á. , Lele ,Díaz , Vujovic , Gábor
    Vezetőedző: Vladan Matic

Játékvezetők: Dobrovics Cs.,Tájok P..

BEHARANGOZÓ
    Kedden indul a második forduló a kézilabda férfi NB1-ben.Ebben a körben szerdán délután a Mezőkövesdi Kc a Grundfos Tatabánya Kc csapatát fogadja.A hazai csapat az első forduló nyitómérkőzésén nem kis meglepetésre súlyos tizenöt gólos vereséget szenvedett Balatonfüreden.A tatabányai gárda otthon tíz góllal verte a PLER csapatát.
    A mezőkövesdi csapatnak tehát össze kell nagyon szedni magát holnap ,hogy győzelmi esélyekkel léphessenek pályára ,de lehet még ez is kevés lesz a tavalyi bajnokság harmadik helyezettjével szemben.
    Kérem Önöket tartsanak velünk !

DVTK1910

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Játékvezetők: Dobrovics Cs.,Tájok P.