Érd – Ipress Center-Vác 16:18 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Budaörs KC 37:28 (vége) | Ferencváros – Mosonmagyaróvári KCSE 30:20 (vége)
Debrecen – MTK-Budapest 35:12 (vége)
Dunaújvárosi KKA
37:28 (17:15)
Budaörs KC
szerda 02.09.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok • Női kézilabda NB1 • 1. forduló

A vége nagyon sima lett, de a negyvenedik percig meg nem lehetett mondani a győztes csapat nevét. Remek meccs volt, a meccs utolsó harmadában azért megmutatta a DKKA,hogy ki az úr(nő) a háznál, és végül kilencet tett közé a szezon első meccsén. A védelmek szellősek voltak, ezt tanúsítja a 65 gól a meccsen, de mi ezt azért nem bánjuk. Végül 37:28 lett a végeredményt, a kohász otthon tartja a két pontot, és a Budaörs bemutatkozása az élvonalban jelesre sikeredett. Köszönjük figyelmüket! (19:24:10)

Mérkőzés vége. (37:28)

60
    KLUJBER magabiztosan lövi be a hetest. (37:28)

60
    A végén még időntúli hetest dobhat a hazaiak. (36:28)

59
    KAMUTI beállóból kozmetikázza az eredményt. Két számjegy azért nem lesz közte. Nem is szolgált rá a vendég csapat. (36:28)

59
    TRISCSUK óriási bombája a léc alá zúg. (36:27)

59
    Lépéshiba a Budaörsnél. (35:27)

58
    VINCZE Melinda ismét betalált, először vezet nyolccal a kohász. (35:27)

57
    Az átlövést Oguntoye védi kellő magabiztossággal! (34:27)

56
    Bulath lőtt elhajlásból, a hálóőr kitolja. (34:27)

55
    A végén azért védekezésben is megmutatja a tudását a DKKA, a gólgyártás az ment az egész meccsen, ennek következménye, hogy hét gólra dagadt az előny. (34:27)

54
    Bulath bejátszása hajszálpontos, majd TAKÁCS Dusmáta lő a hálóba. (34:27)

54
    KAMUTI találatával megszületett a meccs hatvanadik találata is. Gólzápor. (33:27)

54
    VINCZE válaszolt rögtön, hét perc van még. (33:26)

53
    FÖLDES Viktória óriási gólt ragaszt a hosszú alsóba a bal szélről. (32:26)

53
    BULATH átlövésből eredményes, közte hét. (32:25)

52
    Mátéfi Eszter időt kért, beragadt ez a 31:25-ös állás, jó három perce nem volt gól. Talán már elkönyvelheti a két pontot a DKKA, de azért még nem szabad elaludni, ez a Budaörs egészen elképesztően jó kis csapat, és törhet borsot bármely ellenfele orra alá. (31:25)