Mezőkövesdi KC – Tatabánya 23:23 (vége) | PLER-Budapest – Csurgó 23:25 (vége) | Vác – Cegléd 29:29 (vége)
PLER-Budapest
23:25 (14:12)
Csurgói KK
szerda 02.09.2015, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1 • 1. forduló

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

A második fordulóval folytatódik a férfi kézilabda NB 1, ahol a fővárosba látogat a Csurgó, hogy megmérkőzzön a PLER-Budapesttel.
    Eddig mindkét csapat egy-egy mérkőzést játszott a bajnokságban, a Csurgó hazai pályán verte meg Gyöngyös csapatát egy szoros mérkőzésen egy góllal, még a PLER-Budapest a Tatabánya vendégeként tíz gólos vereséggel hagyta el a pályát.
    Mindkét csapatnál voltak bőven érkezők és távozók is, így mindkét gárdának össze kell szoknia egy kicsit. A mérkőzés érdekessége, hogy Mikita Jakub a hosszú PLER pályafutás után először lép ellenfélként pályára a Lőrinci csarnokban.
    Tartsanak velünk a mérkőzés alatt!

PLER-Budapest: Kránitz, Tóth N. – Bakos, Kocsi, Bujdosó, Tóth P., Lókodi, Oláh, Leimeter, Laurencz, Benmiloud, Radjenovic, Fiar, Bohács, Nagy Sz., Mikita M.

Csurgói KK: Székely, Bartucz – Herbert, Cavor, Faluvégi, Mota, Gazdag, Palin, Hornyák, Pordán, Vadkerti, Gebhardt, Jerebie, Hadziomerovic, Nagy M., Mikita J.

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy László.

A csapatok jelenleg melegítenek, a PLER sötét mezben, még a Csurgó viláőgosban lép ma pályára.

A csapatok most vonulnak pályára, a hazai szurkolótábor tapssal fogadta Mikita Jakubot, aki idén már nem a fővárosiakat erősíti.

A PLER kapujában Tóth Norman kezd, még a Csurgónál Szzékely Márton.

A PLER-Budapest fogja kezdeni a mérkőzést, a mérkőzés előtt még a visszavonult Auth Mártont köszöntik, akinek számát a 22-est visszavonultatták.

1

1
    Leimeter betörése után Székely véd szépen lábbal. (0:0)

2
    Gebhardt lépett be, így el se tudta dobni a labdát szélről. (0:0)

2
    Mikita Jakub tépte meg Kocsi mezét, így sárga lapot kapott. (0:0)

3
    Bakos betörése után büntetőt fújnak a hazaiaknak. (0:0)

4
    Bujdosó büntetőjét Székely védte, a kipattanó Mikita Jakub kezében. (0:0)

4
    Leimeter átlövésébe blokkolnak bele, így marad a labda a PLER-nél. (0:0)

5
    Lókodi távoli lővését is blokkolják, a blokkról a labda Székely kezébe került. (0:0)

6
    VADKERTI előtt nagy üres terület, ezt meg is fútja és gólt is szerzett belőle. (0:1)

6
    Vadkerti is Kocsi mezét tépi és ez is sárga lap és büntető. A büntetőt BAKOS vágta a kapuba. (1:1)

7
    Leimeter löki a betörő Mikita Jakubot, sárga lap és büntető. A büntetőt Gazdag a lécre dobta és Tóth Normanról nem pattant be. (1:1)

8
    Bakos átlövését védte Székely, a gyors indulás végén GAZDAG talált be és Leimeter kap még mellé eg ykét percet lökés miatt. (1:2)

8
    Szépen járatta a labdát a hazai csapat emberhátrányban és LÓKODI átlövésből be is talált. (2:2)

9
    Cavor lök támadásnál, így elveszti a labdát a Csurgó. (2:2)

9
    Bakos játssza be KOCSINAK, aki üresen maradt és beállóból be is talált. (3:2)

10
    CAVOR egy ütemváltás után talált kapuba és Benmiloud még sárgát is kap. (3:3)

11
    CAVOR átlövése megint a kapuban és Radjenvic kap lapot. (3:3)

11
    Székely indítja szépen GAZDAGOT, aki a ziccert ki is használja. (3:5)

11
    KOCSI fordult le Vadkertiről és talált a kapuba. Vadkerti még kap egy két percet is. (3:5)

12
    Passzívnál CAVOR talált messziről a kapuba. (4:6)

13
    Lókodi átlövését rúgja ki Székely, de pont egy PLER játékoshoz, így támadnak a hazaiak tovább. LÓKODI második próbálkozása már a kapuban. (5:6)

14
    MIKITA JAKUB átlövése a rövid felsőben, Tóth Norman nem ért fel. (5:7)

15
    KOCSIT találják meg beállóban és be is talált onnan. (6:7)

15
    Mikita Jakub lépte el a támadást. (6:7)

16
    BENMILOUD volt most beállóban és ő is betalált. (7:7)

17
    Kocsi kap két percet Gebhardt lerántásáért. (7:7)

17
    PALIN átlövése a kapuban, így újra vezet a Csurgó. (7:8)

18
    Kapust cserél a PLER, Kránitz jött be a kapuba. (7:8)

18
    Időt kért a PLER-Budapest! (7:8)

18
    LÓKODI ment fel a levegőbe és vágta a labdát a felső sarokba. (8:8)

19
    FALUVÉGI egy csel után betört és betalált a kapuba. (8:9)

19
    BAKOS ment rá a falra és talált be a kapuba. (9:9)

20
    FALUVÉGI átlövése a kapuban, Kránitz nem éért le.. (9:10)

20
    Palin kap sárga lapot Kocsi lerántásért és büntető is a hazaiaknak. (9:10)

21
    BAKOS vágja a büntetőt a kapuba. (10:10)

22
    Palin átlövése a kapu fölé ment. (10:10)

22
    Szélről egy hazai lővés, amit Székely véd. (10:10)

22
    MOTA elhajlásból talált a kapuba. (10:11)

23
    Herbert kap két percet. (10:11)

23
    Lókodi lővése csattant kapu mellé. (10:11)

24
    Mota lővését szedi ki szépen a felsőből Kránitz. (10:11)

25
    BAKOS egy gyors támadás végén talált a hosszúba. (11:11)

25
    Beniloud kap két percet Pordán letaglozásáért. (11:11)

25
    Cavor átlövése a kapufánt csattan. (11:11)

26
    LEIMETER hatalmas átlövésével veszi át a vezetést a PLER. (12:11)

27
    Kránizt indít gyorsan és Oláh passzát RADJENOVIC verte be. (13:11)

27
    Időt kért a Csurgó! (13:11)

27
    Jerebie maradt üresen a hatoson, de lővését Kránizt bravúrral védi. (13:11)

28
    Nagy Szabolcs lővését védi lábbal Székely, de a labda marad a PLER-nél. (13:11)

29
    NAGY SZABOLCS második átlövése már a kapuban. (14:11)

30
    CAVOR passzívnál talált a kapuba. (14:12)

30
    Kocsi volt bent és ezzel vége is a félidőnek. (14:12)

30
    Befejeződött az első félidő. (14:12)

Fej-fej mellett haladt sokáig a két csapat és a félidő közepén egy vendég rövid zárlat után ment el a PLER és ezt az előnyét tartja is a félidőig. Beállóból nagyon veszélyes a PLER, Kocsit rendre megtalálják, még a Csurgónál az átlövések a legveszélyesebbek.

31
    Elkezdődött a második félidő. (14:12)

31
    Hadziomerovic lépett be, így érvénytelen a gólja. (14:12)

32
    Bakos bejátszása nem jó Benmiloudnak. (14:12)

32
    Vakderti átlövését Kránitz tolja ki a léc alól. (14:12)

33
    VADKERTI visz végig egy támadást gyorsan és talált a kapuba. (14:13)

33
    Leimeter átlövése a blokkról Székelyhez került. (14:13)

34
    Labdavesztés után indul a Csurgó és NAGY MÁTÉ egyenlít ziccerből. (14:14)

35
    Mikita Jakub átlövése a kapufán csattant. (14:14)

36
    Lókodi átlövését tolja ki szépen Székely. (14:14)

36
    MIKITA JAKUB átlövése most a léc alatt pontosan, Kránitz nem ért oda. (14:15)

37
    CAVOR átlövése a rövid alsóban, így már kettővel vezet a Csurgó. (14:16)

37
    Időt kért a PLER-Budapest! (14:16)

37
    NAGY SZABOLCS előtt terület és átlövése a kapuba is került. (15:16)

39
    CAVOR lővése passzívnál Kránitz alatt kerül a kapuba. (15:17)

39
    LAURENCZ átlövésből szerezte a maio napon első gólját. (16:17)

40
    Cavor lővése megy kapu mellé, de visszakapja a labdát a Csurgó. (16:17)

40
    Bakos egy gyors támadás végén tört be és Hadziomerovic mellett kiharcol egy büntetőt. (16:17)

41
    Laurencz büntetőjét védi Székely és az ismétlést is a kapus fogja. (16:17)

42
    Bakos tört be és harcolt ki egy újabb büntetőt. (16:17)

42
    Leimeter büntetője a kapufán csattan. (16:17)

43
    Jerebie volt lent a góljánál, de cserébe kap egy büntetőt, amit MOTA lő a kapuba. (16:18)

44
    Nagy Szabolcs átlövése a blokkban és Laurencz már lábbal ér hozzá. (16:18)

45
    Bakos passza pontatlna, ebből indul a Csurgó és NAGY MÁTÉ a kapuba talált. (16:19)

45
    BAKOS átlövésével lép közelebb ellenfeléhéz a PLER. (17:19)

46
    FALUVÉGI előtt nagy terület és ezt egy átlövéssel meg is oldja, így megint három közte. (17:20)

47
    LÓKODI passzívnál pattint a kapuba Székely mellett. (18:20)

47
    Faluvégi lőtt átlövésből zugó kapufát. (18:20)

48
    Leimeter átlövését Székely tolja ki. (18:20)

49
    Beniloud kap két percet a falban. (18:20)

49
    Cavor adja el a labdát, így támadhat a PLER. (18:20)

50
    NAGY MÁTÉ roghan végig a pályán a reklamáló hazaiak mellett és talált a kapuba. (18:21)

50
    Székely védi bravúrral Bohács ziccerét, majd a kapust kell ápolni, nem biztos, hogy tudha folytatni. (18:21)

50
    Kapust is cserlk a Csurgó, mert Székely nem tud a lábára állni, Bartucz érkezett a helyére. (18:21)

51
    Pordán harcolt ki egy büntetőt, amire a hazai kapuba érkezik Tóth Norman. (18:21)

51
    MOTA bepattintja a kapus lába alatt a büntetőt. (18:22)

51
    LÓKODI átlövésébe érnek bele, de az így is a kapuba jutt. (19:22)

52
    Kikéri utolsó idejét a PLER-Budapest! (19:22)

52
    LÓKODIT lepróbálják rántani, de ő így is a kapuba talált. (20:22)

53
    Kocsi kezéből esik ki a labda, így támad a Csurgó. (20:22)

54
    Pordán harcolt ki egy büntetőt Oláh mellett, amit CAVOR értékesít. (20:23)

54
    Laurencz passzár nem figyel Tóth Patrik, így oda egy újabb hazai támadás. (20:23)

55
    Mikita Jakub bombázott kapu fölé. (20:23)

55
    LÓKODI húz magával egy védőt és talált a kapuba. (21:23)

56
    Mota lővését blokkolják és még Kránitz is beleér. (21:23)

57
    Herbert volt szabálytalan a falban és kap egy két percet a másik oldalon Kocsi is megkapja, így páros a kiállítás. (21:23)

57
    Nagy Szabolcs tört be, de lővését kirúgta Bartucz. (21:23)

58
    CAVOR talált be a rövid kapufa mellett a kapuba. (21:24)

58
    BAKOS nekifutásból egy szép mozdulattal talált be a hosszú sarokba. (22:24)

59
    Mota lővését blokkolják. (22:24)

59
    1:30-al a vége előtt Bakos találta meg BENMILOUDOT, akinek lővésébe belekap Bartucz, de csak be segíti. (23:24)

60
    Mota lő passzívnál a blokkba, hiába fut érte Kránitz, nem tudja megmenteni, így 31 másodperccel a vége előtt támad a Csurgó. (23:24)

60
    Kikéri utolsó idejét a Csurgó! (23:24)

60
    CAVOR Fut még labdával passzívnál és talált a kapuba. (23:25)

60
    Hornyák megy ki két percre és büntető. Bakos lőtte el, de Bartucz védte, így vége a meccsnek. (23:25)

Mérkőzés vége. (23:25)

Egy végig feszült meccsen Cavor koronázta meg egész meccsen nyújtott teljesítményét egy góllal, ezzel elvitte a pontokat Csurgó és a PLER hiába küzdött szépen Lókodi kevés volt egyedül, így két meccs után nulla pont van a fővárosiak neve mellett.
    Köszönöm a figyelmet! (19:35:38)