HK36 Skalica – HDD Olimpija Ljubljana 1:0 (vége) | Fehérvár AV19 – Moser Medical Graz 99ers 2:3 (0:2 szétlövés után)
szétlövés vége (0:2)
Fehérvár AV19
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Moser Medical Graz 99ers
vasárnap 06.09.2015, 18:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna

61:08
    Egyenesen undorító módon Kevin Mitchell rácsapott ütőjével Connolly kezére, aki előtte a kapustól próbálta meg elvenni a korongot. Érthetetlen módon a fehérvárit is kiszórták.

57:42
    Szabálytalan térdhasználatért ül ki Corin Konradsheim4

53:07
    Daniel Natter ül ki két percre, bottal akasztásért.

49:49
    Alighogy kiegészült mindkét csapat, Luke Wlakert küldik ki 2+10 percre bottal akasztásért, valamint a játék késleltetéséért.

47:49
    Egy kis összeszólalkozás után mindkét játékost durva játékért küldik ki.

43:32
    Kovács szerzett nagyszerűen korongot, kapura tört, Kevin Mitchell pedig előre vetődve kigáncsolta ütőjével.

42:04
    Legalább 10 másodpercen keresztül voltunk hat mezőnyjátékossal a jégen, mikor észrevette a bíró

36:35
    Gyorsan itt a következő fehérvári hátrány, Andrew Sarauer bottal akasztásért ül ki két percre.

35:12
    Először kerül hátrányba a mai meccsen a Fehérvár, miután Nagy Gergőt bottal akasztásért kiküldik pihenni két percre.

31:28
    Egymás után szórják ki a vendégeket a bírák, ezúttal Stulinger ül ki két percre gáncsolásért.

29:32
    Kettős előnybe kerül a Fehérvár, miután Strohmeier is kiül a játék késleltetéséért.

27:41
    Ismét emberelőnyben a Fehérvár, Daniel Woger ül ki két percre gáncsolásért.

18:50
    A második fehérvári emberelőny következik, Poulsen ül ki gáncsolásért.

09:14
    Megérkezett a mérkőzés első kiállítása, Daniel Woger büntetése kettő perc bottal lökésért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 20. Sikorcin (Francis, Brocklehurst), 31. Sikorcin (Sarauer) – 36. Poulsen (Fornataro, Mitchell), 48. Simone (Novotny, Petrovitz), utolsó bünt. De Simone