PLER-Budapest – Gyöngyös 19:24 (vége) | Mezőkövesdi KC – PICK 23:25 (vége) | Tatabánya – Sport36 Komló 33:21 (vége)
Vác – Balatonfüred 19:28 (vége)
PLER-Budapest
19:24 (8:12)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 09.09.2015, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1 • 4. forduló

Az elsőfélidő első tíz percéig jól tartotta magát a PLER és vezetett 5-2-re, de ezek után látványosan összeomlott a csapat és egy olyan hátrányt szedett össze, amit már nem tudott ledolgozni. A Gyöngyös, így megszerezte első pontjait a bajnokságban.
    Köszönöm a figyelmet! (19:26:45)

Mérkőzés vége. (19:24)
    60
    Újra labdát veszít a Gyöngyös és a gyors indítás után KOCSI talált a kapuba. (19:24)
    59
    BAKOS átlövése a blokkról került a kapuba. (18:24)

59
    Benmiloud kezéből esik ki a bejátszás. (17:24)
    58
    OLÁH TAMÁS átlövése a kapuban. (17:24)
    57
    NAGY BENCE talált átlövésből a kapuba. b (16:24)

56
    Nagy Bence átlövését védte Tóth, de eladják a labdát. (16:22)
    55
    OLÁH TAMÁS átlövése érte váratlanul Hudákot, így nem tudta védeni. (16:22)

54
    Mester lővése ment kapu mellé, majd Bohács felé az indítás hosszú. (15:22)
    53
    NAGY BENCE tört be sikeresen és talált a kapuba. (15:22)
    53
    TÓTH PATRIK is remek formában játszik újra betalált a kapuba. (15:21)

52
    Lókodi lövését is védi Hudák, de marad a labda a PLER-nél. (14:21)
    51
    NAGY BENCE veri meg lábbal ellenfelét, majd talált a kapuba. (14:21)

51
    Időt kért a Gyöngyös! (14:20)

51
    Tóth Patrik lövését védte a remek formában lévő Hudák. (14:20)

50
    Köznbe még Kocsi volt szabálytalan a támadásnál, amiért megkapta két percét. (14:20)
    50
    MARCZINKÓ talált be a kapuba egy hosszú támadás végén. (14:20)
    49
    VARSANDÁN előtt nagy terület, így bejátsszák neki szélre és a kapuba talál. (14:20)
    48
    TÓTH PATRIK ezt a büntetőt sem hibázta el. (14:19)

48
    Oláh megy rá a falra és harcolt ki egy hetest. (13:19)

48
    Bali megy fel lendületből, de Tóth Norman védte lövését. (13:19)

47
    Laurencz átlövését védi a bal saroknál Hudák szépen. (13:19)

47
    Mester lövését tolja ki a léc alól Tóth. (13:19)

47
    Bali lövését védte Tóth Norman, de visszafújják a bírók. (13:19)

46
    Tóth Patrik rántja le ellenfelét, amiért két percet kap. (13:19)
    46
    TÓTH PATRIK fejezett be gyorsan egy támadást góllal. (13:19)
    45
    MARCZINKÓRA nem lépnek, aki így tisztán lőtt be egy átlövést a kapuba. (12:19)
    45
    TÓTH PATRIK Tamásinak is belőtte a büntetőt. (12:18)

44
    Benmiloud harcolt ki beállóban egy büntetőt. (11:18)
    44
    MARCZINKÓ lőtt passzívnál amit Tóthon keresztül jutt a kapuba. (11:18)

43
    Szalafai megy be szélől, de Tóth Norman véd. (11:17)
    42
    TÓTH PATRIK már belőtte a büntetőt. (11:17)

42
    Nagy Bence lövését védte Tóth Norman, közben Juhász megy ki két percre és büntető. (10:17)

41
    Laurencz próbálja megejteni Hudákot, de a kapus könnyen fogta. A hazaiak eddig hat hetesből egyet értékesítettek. (10:17)

41
    Bakos lövésénél belülvédekezés, így újabb büntető a hazaiaknak. (10:17)

41
    Bali taglózza le Radjanovicot, így kimehet két percre. (10:17)
    40
    MARCZINKÓ Kocsiról talált be a kapuba. (10:17)

40
    Budjosó lőtte szabálytalanul a büntetőt, így kimarad a lehetőség. (10:16)

39
    Tóth Patrik addig forgolódott, amég egy büntetőt harcolt ki. (10:16)
    39
    SZALAFAI megy be szélről és talál a hosszú sarokba. (10:16)
    38
    TÓTH PATRIK egy lövőcsel után veri meg védőit és talált szépen a kapuba. (10:15)

38
    Kikéri második idejét a PLER-Budapest! (9:15)
    38
    BALI megy fel szépen és takarásból szépen talált a kapuba. (9:15)
    37
    Hazai labdavesztés, amiből KOLLER indult és góllal fejezi be a ziccert. (9:14)

36
    Marczinkó rángatja meg Nagy Szabolcsot, így két percet kap. (9:13)

36
    Benmiloud fordult volna be, de Marczinkó megállítja. Marad a labda a PLER-nél. (9:13)

35
    A másik oldalon Catalina megy be szérlől, de Tóth szépen takar, így nem talált be. (9:13)
    34
    Passzívnál támadott a PLER, de NAGY SZABOLCS a blokk mellett a kapuba talált. (9:13)

33
    Marczinkó betörésénél véd szépen Tóth Norman. (8:13)

33
    Bali átlövését védte Tóth, de közben Oláh kap két percet és a támadás joga marad a Gyöngyösnél. (8:13)

32
    Lókodi felugársból engedett el egy lövést, de Hudák védte. (8:13)
    32
    Szép labdajáratás végén KOLLER talált be a hazai kapuba. (8:13)

31
    Radjanovic ment be szélről, de lővése a hosszú kapufáról kijön. (8:12)

31
    Marczinkó átlövését védte Tóth Norman. (8:12)

31
    Elkezdődött a második félidő. (8:12)

A Gyöngyös kezdi a második játékrészt.

Jól kezdte a mérkőzést a PLER és vezetett 5-2-re, de ezek után megakadt támadásban és fokozatosan lépett el tőle a Gyöngyös, így félidőben négy gólos a vendégek előnye.

30
    Befejeződött az első félidő. (8:12)

30
    Még a végén Bujdosó talált a kapuba, de a bírók nem adják meg, mert időn túl esett. (8:12)
    30
    BUJDOSÓ már nem hagyta ki a büntetőt, a jobb felsőben landolt a labda. (8:12)

30
    Mestert állítják ki és Lókodi még egy büntetőt is kiharcolt. (7:12)
    30
    DEBRECZENI fordult be ellenfelével együtt és talált a kapuba, Radjanovicot kellett ápolni az esetnél. (7:12)

29
    Bakos is kihagyja a büntetőt, a kapufára dobta. (7:11)

29
    Lókdodi ment beállóba, lövése mellé ment, de büntetővel jöhet a PLER. (7:11)
    28
    SEMIKOV fejezett be gyorsan egy támadást góllal. (7:11)

28
    Lókdoi lőtt el kapásból egy labdát, de Hudák kitolta a léc alól. (7:10)
    27
    MESTER a kezek alatt lővi ki a hosszú alsót, Kránitz nem ért oda. (7:10)

27
    Radjanovic büntetőjét védte lábbal Hudák. (7:9)

26
    Debreczeni hagyta el a labdát, majd majdnem megtette ugyanezt Laurencz is. (7:9)
    25
    BAKOS verte meg védőit, így betörhetett és lővése a rövid alsóba került. (7:9)

25
    Juhász volt szabálytalan támadásnál, így támad a PLER. (6:9)
    23
    Labádt veszít a PLER és VARSANDÁN kap jó labdát, aki a ziccert nem hibázta el. (6:9)

23
    Nagy Bence átlövése megy keresztbe el a kapu előtt. (6:8)

23
    Laurencz átlővését védi szépen Hudák. (6:8)
    22
    Gyors góllal válaszolt a Gyöngyös, JUHÁSZ volt eredményes. (6:8)
    21
    Nagy Bence bejátszása pontatlan, majd a másik oldalon RADJANOVIC fejezett be szélről gyorsan egy támadást góllal. (6:7)

21
    Nagy Szabolcs átlövését védte szépen a saroknál Hudák. (5:7)

20
    Időt kért a PLER-Budapest! (5:7)
    20
    Semikov bejátszása után DEBRECZENI talált a kapuba. (5:7)

19
    Varsandán megy be szélről, de Kránitz bravúrral védi a hosszúba tartó labdát, így marad is a kapuban. (5:6)

18
    Nagy Bence büntetője a lécen csattant, Kránitz volt a kapuban. (5:6)

18
    Oláh megy ki két percre miután a gólhelyzetben lévő Juhász dönti fel és így büntető is jár. (5:6)

18
    Nagy Szabolcs felé pontatlan a passz, így labdát veszt a PLER. (5:6)
    18
    SEMIKOV a falról lőtt hálószaggató gólt. (5:6)
    17
    NAGY szépen lőtte fel a jobb felsőbe a büntetőt, ezzel egynelő az állás, majd a másik oldaon Bujdosó ment be szélről, de Hudák bravúrral véd. (5:5)

17
    Juhász veri meg ellenfeleit és harcolt ki egy bünteőt és Oláhnak egy lapot. (5:4)

16
    Semikov bejátszása után Kovacsics lőtt, de Tóth Norman véd, majd a másik oldaon Hudák véd szépen. (5:4)

15
    Lókodi büntetője a kapufán csattant. (5:4)

15
    Bujdosó a földön marad, de saját lábán marad a pályán. (5:4)

15
    Bujdosó mehetne be szélről tisztán, de Varsandán lőki, amiért büntető és két perc járt a Gyöngyös játékosának. (5:4)
    15
    Gyors vendég labdajáratás végén SEMIKOV lővése megy be Tóth lába alatt. (5:4)

14
    Lókodi ment bele ellenfelébe, támadhat a Gyöngyös. (5:3)

13
    Koller löki ellenfelét, így két percre megy ki. (5:3)
    13
    SEMIKOV átlövése a kapuban, Tóth nem védhette. (5:3)

12
    Juhász átlővését blokkolják, de támad tovább a Gyöngyös. (5:2)
    12
    LÓKODI megy rá a falra és átlővése újra a kapuban. (5:2)

11
    Semikov büntetőjét védi Tóth Norman. (4:2)

11
    Büntetőt kap a Gyöngyös és Leimeter kap lapot. (4:2)
    10
    BAKOS átlövése a kapuban köt ki, így közte kettő megint. (4:2)

9
    BALI fordult le védőjértől és lőtt gólt, Bakos kap lapot a támadás végén. (3:2)

9
    Lókodi veri meg védőjét, de Hudák üggyel-bajjal védte a lővést. (3:1)

8
    Catalina megy be szélről, de Tóth Norman szépen védi a próbálkozást. (3:1)
    7
    LÓKODI jobb oldalról enged el egy átlövést ami a rövid alsóba becsorog. (3:1)

7
    Bakos átlövését Hudák védi oldalra, így támad tovább a PLER. (2:1)

7
    Bali is lapot kap a Gyöngyösnél, Kocsi ellen volt szabálytalan. (2:1)

6
    Bali átlövése nagyon magasan megy kapu fölé. (2:1)
    5
    Juhász felé a bajátszás pontatlan, a másik oldalon LEIMETER szépen fejez be gyorsan egy támadást góllal. (2:1)
    5
    LEIMETER átlövése a kapuban, így egynelő az állás. (1:1)

4
    Juhász is lapot kap a vendégeknél. (0:1)

4
    Bakos lőtt gólt, de visszafúják és Debreczeni kap lapot. (0:1)

3
    Lókodinál belemenés, majd a Gyöngyös is elhagyja a labdát. (0:1)
    2
    BALI kanyarodik fel és lővi ki a rövid alsót szépen, ezzel vezet a Gyöngyös. (0:1)

2
    Debreczeni hagyja el a labdát, majd Lókodi lendületből a kapufát találja telibe. (0:0)

1
    Bakos bejátszása pontatlan Kocsi felé, a gyors gyöngyösi indítást szépen megakasztja a PLER. (0:0)

1

A PLER kapujában Tóth Norman kezd, a Gyöngyösnél pedig Hudák Henrik. A mérkőzést a PLER kezdi.

A csapatok befejezték a melegítést és lassan bemutatják a csapatokat. A PLER szokásos barna mezében lép pályára, még a Gyöngyös sárgában fog ma játszani.

PLER-Budapest: Kránitz, Tóth N. – Bakos, Kocsi, Bujdosó, Tóth P., Lókodi, Oláh, Leimeter, Laurencz, Benmiloud, Radjanovic, Fiar, Bohács, Nagy Sz., Farkas.

B.Braun Gyöngyös KK: Hudák, Tamási – Sándor, Kovacsics, Varsandán, Catalina, Rédai, Nagy B., Debreczeni, Marczinkó, Semikov, Mester, Bali, Szalafai, Koller, Juhász.

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs.

A csapatok jelenleg melegítenek, bő húsz perc és kezdődik a mérkőzés.

Folytatódik a férfi kézilabda NB1, a fővárosba látogat a Gyöngyös csapata.
    Egyik csapatról sem lehet elmondani, hogy villámrajtot vett volna, hiszen a PLER és a Gyöngyös is pont nélkül áll a tabellán.
    A PLER a szezon első meccsén Tatabányán kapott ki, majd hazai pályán nagyot küzdött, de végül a Csurgó elvitte mind a két pontot és a hétvégén Szegeden is vereséget szenvedtek, így jelenleg kieső helyen vannak a tabellán.
    A Gyöngyös csapata egy meccsel kevesebbet játszott ellenfelénél, de ők is játszottak a Csurgóval, ahol egy gólos vereséget szenvedtek, a másik meccsükön hazai pályán a Szeged győzte le őket, így szinte ugyanazokkal a csapatokkal játszott a két csapat.
    Izgalmas mérkőzés várható szerda este, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs