PLER-Budapest – Gyöngyös 19:24 (vége) | Mezőkövesdi KC – PICK 23:25 (vége) | Tatabánya – Sport36 Komló 33:21 (vége)
Vác – Balatonfüred 19:28 (vége)
PLER-Budapest
19:24 (8:12)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 09.09.2015, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1 • 4. forduló

50
    Köznbe még Kocsi volt szabálytalan a támadásnál, amiért megkapta két percét. (14:20)

46
    Tóth Patrik rántja le ellenfelét, amiért két percet kap. (13:19)

42
    Nagy Bence lövését védte Tóth Norman, közben Juhász megy ki két percre és büntető. (10:17)

41
    Bali taglózza le Radjanovicot, így kimehet két percre. (10:17)

36
    Marczinkó rángatja meg Nagy Szabolcsot, így két percet kap. (9:13)

33
    Bali átlövését védte Tóth, de közben Oláh kap két percet és a támadás joga marad a Gyöngyösnél. (8:13)

30
    Mestert állítják ki és Lókodi még egy büntetőt is kiharcolt. (7:12)

18
    Oláh megy ki két percre miután a gólhelyzetben lévő Juhász dönti fel és így büntető is jár. (5:6)

15
    Bujdosó mehetne be szélről tisztán, de Varsandán lőki, amiért büntető és két perc járt a Gyöngyös játékosának. (5:4)

13
    Koller löki ellenfelét, így két percre megy ki. (5:3)

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Kránitz, Tóth N. – Bakos, Kocsi, Bujdosó, Tóth P., Lókodi, Oláh, Leimeter, Laurencz, Benmiloud, Radjanovic, Fiar, Bohács, Nagy Sz., Farkas.
    B.Braun Gyöngyös KK: Hudák, Tamási – Sándor, Kovacsics, Varsandán, Catalina, Rédai, Nagy B., Debreczeni, Marczinkó, Semikov, Mester, Bali, Szalafai, Koller, Juhász.

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs