32:24 (14:13)
DVSC - TVP AQUATICUM
csütörtök 10.09.2015, 17:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1 • 3. forduló

52
    Mészáros is feliratkozik a kiállítottak közé, ez eddig a kiállítások mérkőzése. Határeset. Mindkét oldalon voltak ilyen kiállítások ma. (27:23)

49
    Eladta Kovacsicz, a túloldalon Hornyák szabálytalanul állítja meg Kudort ziccerben, jár a két perc és a hetes. (25:20)

46
    Varsányi is két percet kap, visszahúzta Penát, itt nem volt kérdés, hogy jogos-e. (24:19)

43
    Despotovic rángatta meg Hornyák mezét, két perc ez is. Furcsa, hogy ilyen bírói felfogásnál ezt megkockáztatta a vendégek játékos. (23:18)

41
    Szucsánszki is a kiállítás sorsára jut, meglökte Despotovicot, ez nem tűnt túl nagy lökésnek. A játékvezető hölgyek szórják a két perceket. (22:16)

41
    Garbuz kap két percet a lökés miatt. (22:16)

39
    Páros kiállítás a falban, Szamoránsky és Sirián cibálták egymást. (20:15)

37
    Kudor rántja le Szucsánszkit meznél fogva, látványos volt, 2 perc. (18:15)

30
    Slakta kap kiállítást, a betörő Zácsikot lökte a levegőben. Hetes is. (12:13)

29
    Garbuz kap két perces büntetést, FTC emberelőny. (12:13)

26
    Zácsik kap két percet, két kézzel lökte – bár nem tűnt valami erősnek a lökés – Despotovicsot. Ráadásul hetes is. (11:10)

23
    Látványos lerántás Szekerestől, két perc a jutalma. (11:8)

20
    Lukács kap két perces büntetést, akár egyenlíthet is a Debrecen. (8:7)

15
    Hornyák lökte meg a keresztbe futó Kudort, Szucsánszki pedig elérte kézzel az arcát emiatt, két perces büntetés utóbbinak. (7:5)