KHL
Amur Habarovszk – Vityaz Csehov 2:3 (0:1 szétlövés után) | Kunlun – Spartak Moskva 4:3 (hosszabbítás vége) | HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 5:2 (vége)
Barisz Asztana – Jokerit 2:4 (vége) | CSZKA Moszkva – Dinamo Moszkva 2:1 (vége) | SZKA Szentpétervár – AK Barsz Kazany 2:1 (2:1 szétlövés után)
Dinamo Riga – Szeversztal Cserepovec 0:1 (vége)
szétlövés vége (0:1)
Amur Habarovszk
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Vityaz Csehov
szerda 04.12.2019, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL
     
    Mérkőzés vége. (12:38:42)
    65:00 Alexandr Sjomin (VTZ) - 2:3
     
    65:00
    A Vityaz Csehov csapata nyerte a szétlövést.

    A győztes gól szerzője: ALEXANDR SJOMIN.
     
    5. serie
    0:1
    Igor RUDĚNKOV kihagyta.
     
    5. serie
    0:1
    Alexandr SJOMIN gólt szerzett.
     
    4. serie
    0:0
    Tomáš ZOHORNA kihagyta.
     
    4. serie
    0:0
    Pavel ČERNOV kihagyta.
     
    3. serie
    0:0
    Vladislav UŠENIN kihagyta.
     
    3. serie
    0:0
    Miro AALTONEN kihagyta.
     
    2. serie
    0:0
    Kirill RASSKAZOV kihagyta.
     
    2. serie
    0:0
    Alexej MAKEJEV kihagyta.
     
    1. serie
    0:0
    Denis GOLUBEV kihagyta.
     
    1. serie
    0:0
    Joonas NÄTTINEN kihagyta.
     
    Szétlövés kezdete.
     
    65:00
    A hosszabbítás befejeződött.
     
    60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.
     
    60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.
    57:31 Vladislav Ušenin (CHA) - 2:2
     
    57:31
    A Habarovszk gólt szerzett!
    Gólszerző VLADISLAV UŠENIN. Assziszt: Kirill Rasskazov.
     
    51:11
    Kiállítás a Vityaz Csehov csapatánál (Joonas Nättinen).
    Gólok és gólpasszok: 16. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 58. Vl. Ušenin (Rasskazov) – 8. Jo. Nättinen (Jevsejenkov, P. Černov), 50. A. Sjomin, utolsó bünt. A. Sjomin

    Szétlövés:

    1. serie:
    0:0   Joonas Nättinen (VTZ)
    0:0   Denis Golubev (CHA)
    2. serie:
    0:0   Alexej Makejev (VTZ)
    0:0   Kirill Rasskazov (CHA)
    3. serie:
    0:0   Miro Aaltonen (VTZ)
    0:0   Vladislav Ušenin (CHA)
    4. serie:
    0:0   Pavel Černov (VTZ)
    0:0   Tomáš Zohorna (CHA)
    5. serie:
    0:1   Alexandr Sjomin (VTZ)
    0:1   Igor Ruděnkov (CHA)


    Amur Habarovszk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Vitásek, Ignatovič, Korjagin, Korobov, Kamalov, Alexandrov – Gorškov, H. Zohorna, T. Zohorna – Fajzullin, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Golubev, A. Lazarev, Ruděnkov – Železkov, Jazkov, Rasskazov.
    Vityaz Csehov: Saprykin (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Šinkevič, V. Lajunen, Jevsejenkov, Vorobej, Voronkov – Makejev, A. Sjomin, M. Aaltonen – Jo. Nättinen, Varfolomejev, Koltygin – Orlovič-Grudkov, Grebenščikov, P. Černov – Laričev, Arťuchin, Mojsejev – D. Kvartalnov.

    Játékvezetők: Beljajev, Fatejev – Lazarev, Šalgin