KHL
Amur Habarovszk – Vityaz Csehov 2:3 (0:1 szétlövés után) | Kunlun – Spartak Moskva 4:3 (hosszabbítás vége) | HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 5:2 (vége)
Barisz Asztana – Jokerit 2:4 (vége) | CSZKA Moszkva – Dinamo Moszkva 2:1 (vége) | SZKA Szentpétervár – AK Barsz Kazany 2:1 (2:1 szétlövés után)
Dinamo Riga – Szeversztal Cserepovec 0:1 (vége)
vége
CSZKA Moszkva
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Dinamo Moszkva
szerda 04.12.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL
     
    Mérkőzés vége. (19:41:17)
    57:41 Maxim Šalunov (MOS) - 2:1
     
    57:41
    A CSZKA gólt szerzett!
    Gólszerző MAXIM ŠALUNOV. Assziszt: Konstantin Okulov és Ivan Tělegin.
     
    56:18
    Kiállítás a Dinamo Moszkva csapatánál (Andrej Alexejev).
     
    48:01
    Kiállítás a CSZKA Moszkva csapatánál (Konstantin Okulov).
     
    44:34
    Kiállítás a CSZKA Moszkva csapatánál (Alexandr Romanov).
     
    40:01
    Elkezdődött a 3. harmad.
     
    40:00
    Vége a második harmadnak.
     
    20:01
    Elkezdődött a második harmad.
     
    20:00
    Befejeződött az első harmad.
    18:31 Sergej Tolčinskij (MOS) - 1:1
     
    18:31
    A CSZKA gólt szerzett!
    Gólszerző SERGEJ TOLČINSKIJ. Assziszt: Alexandr Romanov és Alexandr Popov.
    10:49 Juuso Hietanen (DMS) - 0:1
     
    10:49
    A Dinamo gólt szerzett!
    Gólszerző JUUSO HIETANEN. Assziszt: Vadim Šipačov és Dmitrij Jaškin.
     
    09:32
    Kiállítás a CSZKA Moszkva csapatánál (Alexej Marčenko).
     
    00:01
    A mérkőzés elkezdődött.
     
    Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 – kor kezdődik.
    Gólok és gólpasszok: 19. Tolčinskij (A. Romanov, Al. Popov), 58. Šalunov (Okulov, Tělegin) – 11. Hietanen (Šipačov, Jaškin)


    CSZKA Moszkva: I. Sorokin (Lozebnikov) – A. Romanov, Nestěrov (C), Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson (A), Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Tělegin, M. Kempe, Kalinin – Tolčinskij, Al. Popov (A), P. Karnauchov – Sorkin.
    Dinamo Moszkva: Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Ljamin (A), Mironov (A), Volkov, Ogurcov, Grigorjev – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Tarasov, Indrašis, Afinogenov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Pankratov, Kruglov, Muranov.

    Játékvezetők: Lavrentjev, Olenin – Galimov, Osipov