2:0
6:4
6:1
> >
Gödry Leventete érvényesítette a papírformát, és magabiztosan jutott az újvidéki, salakos pályán megrendezett ITF-torna 2. fordulójába.
0:2
6:74
4:6
> >
Az első szett hihetetlen volt, a 12 adogatójátékból tízet (!) a fogadó nyert, a rövidítésben végül Vandának bírták jobban az idegei és hozta ezzel az első szettet.

A második játszmában szinte végig Mikulski vezetett brékelőnnyel, de 2:4 után egyenlíteni tudott Lukács, majd a legjobb pillanatban 5:4-es vezetésnél sikerült újra elvennie a német lány szerváját, ezzel pedig nemcsak a szettet nyerte meg, hanem a mérkőzést is.
A második szettben már csak három bréket láthattunk, de ebből szerencsére kettő Vanda nevéhez fűződik, itt már jobban ment az adogatás a lányoknak.

> >
Az első szettet, majd a mérkőzést sem sikerült kiszerválnia Czink Melindának, mindkétszer brékelőnyben volt, az előbbit végül fogadóként hozta, a mérkőzést pedig a rövidítésben tudta lezárni, így ő jutott a lipcsei torna második fordulójába.
2:1
4:6
6:1
6:4
> >
Az első szettben Attila brékhátrányból fordított, de a második játszmában lényegesen jobb volt az ellenfele. A döntő szettben sajnos a legrosszabbkor veszítette el az adogatását Balázs Attila, Peter Torebko kiszerválta a mérkőzést, és így ő jutott tovább.