0:2
2:6
2:6
> >
Végül a második szettet is simán nyerte az amerikai, pedig az is szorosan kezdődött. Stollár sok pontot szerzett, de a fontos végjátékban szinte mindig az ellenfél játszott koncentráltabban.
ITF - Heraklion (Kemény borítás)
2:1
6:4
3:6
7:66
> >
A mérkőzésről nem tért vissza az élő eredményközlés, csak a végeredménnyel tudunk szolgálni, de az jó hír: a döntő játszmát 7:6 (6)-ra megnyerte Jani Réka, és ezzel a tornát is!

4 meccslabdát kellet hárítania a magyar játékosnak, így igazán bravúros a fordítás a brékhátrányból!
Geneva Open 2014 (Kemény borítás)
2:1
6:3
4:6
6:4
> >
Az első játszmát jó játékkal nyerte Hanescu, majd a másodikban már kiválóan adogatott Marci, egy bréklabdát engedélyezett csak ellenfelének, igaz, hogy a román hetet tudott hárítani, de így is egyenlített Marci.

A magyar fiú jól adogatott a döntő szettben is, először 4:4-nél jutott bréklabdákhhoz Hanescu, de akkor el is vette Marci adogatását, majd könnyedén szerválta ki a meccset.
Yinzhou Bank International 2014 (Kemény borítás)
1:2
6:4
3:6
1:6
> >
Ahogy az sajnos várható volt, látva a második szett végét, simán győz végül a döntő szettben Yafan Wang és továbbjut a kínai tenisztorna második fordulójába. Czink Melinda a jó kezdés után a második játszmában is brékelőnnyel rendelkezett. Nem sikerült azonban bedarálnia ellenfelét, helyette Wang fokozatosan került fölénybe.

A második játszmát hozni tudta ezzel Wang, a harmadikban Czink pedig már szinte pályán sem volt, 0:5 után 1:6, ez egyértelmű lett a végére sajnos. Elfogyott Czink. Melindának a szerváival voltak folyamatosan gondok, ritkán tudta hozni a meccs elejétől kezdve és ez végül végzetesnek is bizonyult.

Czink Melinda – Yafan Wang: 1-2!
6:4, 3:6, 1:6!