6:74
6:3
7:63
> >
Remekül kezdte a mérkőzést a fiatal magyar lány, a játszma elején 3-2-nél brékelőnybe került, azonban a következő játékban Shapatava visszajött a játszmába, majd 4-4-nél Bondár elvesztette az adogatását, de remek fogadójátékkal brékelte ellenfelét, a rövidítésben pedig szinte lelépte Shapatava-t és megnyerte az első játszmát.

A második játszmában pillanatok alatt ellépett 5-0-ra Shapatava, azonban Anna mintha mindegy alapon kezdett volna ezután játszani, 5-3-ig sikerült felküzdenie magát, végül azonban Shapatava kiszerválta a játszmát.

A döntőjátszmában mindketten egyszer-egyszer brékelték egymást, gyakorlatilag fej-fej mellett haladtak egészen a rövidítésig, ott azonban Shapatava szinte esélyt sem adott Bondárnak és 7-3-ra megnyerte a tie-breaket.

A mérkőzés végeredménye, Sofia Shapatava – Anna Bondár , 6-7(4), 6-3, 7-6(3).

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
0:2
2:6
6:74
> >
Az első szettben háromszor nyerte el Dalma ellenfele adogatását, egyszer őt is brékelték, de könnyen került előnybe. A második szettben kétszer-kétszer vették el egymás adogatását, a rövidítésben minibrékelőnyben is volt Sabino, de Dalma fordított, és behúzta a meccset! Jöhet a negyeddöntő!
ITF Gonesse (Fedett salak)
1:2
2:6
6:2
0:6
> >
Bukta Ágnes kiválóan kezdte a mérkőzést, 3:2-nél már brékelőnnyel vezetett, de később még hozzátett egyet, így 6:2-re simán hozta az első szettet.

Csöregi Ilka remekül összeszedte magát és hasonlóan magabiztos játékkal a második szettet Ilka nyerte 6:2-re. Jöhetett a döntő szett.

A harmadik játszmában Buktának már nem volt ellenfele Csöregi, 6:0-ra húzta be ezt Ági, ezzel továbbjutott a Gonesse-i tenisztorna harmadik fordulójába!

> >
Borsos Gábornak esélye sem volt ezen a meccsen, bréklabdáig sem tudott eljutni, míg olasz ellenfele négyszer is elvette az ő adogatását, könnyedén jut így a negyeddöntőbe.
ITF Orlando (Salak)
0:2
4:6
4:6
> >
A mérkőzést Tori Kinard kezdte sokkal jobban, gyorsan 3:0-s előnyre tett szert az első szett elején, ám Stollár remekül fordított és a szett maradék részét 6:1-re nyerve behúzta a szettet.

A második játszmában 4:1-re is vezetett már Stollár Fanni dupla brékelőnnyel, adogathatott az 5:1-ért. Itt azt hittük, teljesen elfogyott Fanni, ugyanis igen gyorsan 4:4-re egyenlíteni tudott Tori Kinard, a sírból visszahozva az esélyeit. Ám ekkor Stollár még egyszer meg tudta rázni magát, elvette az amerikai lány adogatását, majd semmire hozta a sajátját, ezzel 6:4-re megnyerte a második szettet is.

Stollár Fanni a negyeddöntőbe jutott ezzel a győzelemmel, amit nagyrészt annak köszönhet, hogy a bréklabdáival remekül sáfárkodott, ötből négyet értékesített!

> >
Az első szettben csak kétszer nyerték az adogatók az adott játékot, a rövidítést azonban nagyon könnyen hozta az ausztrál. Stolmár Rebeka a második szettben brékelőnyben volt többször is, de a végjátékot itt is Nancarrow játszotta jobban, mondhatjuk, hogy ennyivel rutinosabb, talán ez döntött a javára, ő jut a negyeddöntőbe.
1:2
3:6
6:3
1:6
> >
Az első játszmában fej-fej mellett haladtak a felek, Rosca azonban egy brékelőnyét végig tudta vinni a szett végéig, így megszerezte a vezetést 6:3 arányban.

A második szettben is időnként oda-vissza vették el egymás adogatását, de itt Vanda jött ki jobban az adok-kapokból és ő is 6:3 arányban hozta a szettet, egyenlített.

A döntő játszmára teljesen elfáradt Lukács Vanda, nem tudott ellenfele lenni a román lánynak, nem volt kétséges 0:4 után, hogy behúzza a szettet Rosca, így is történt. Ezzel Ioana Loredana Rosca jutott a negyeddöntőbe, Vanda kiesett.

Lukács Vanda – Ioana Loredana Rosca: 1-2!
3:6, 6:3, 1:6!