2:0
6:2
6:4
> >
Argyelán Csilla második kiemeltként indult ezen a tornán, de nem tud az elődöntőbe jutni, ötször veszítette el az adogatását, a második szettben is vissza tudott ugyan jönni brékhátrányból, de a jobban adogató Viktoria Kuzmova végül gond nélkül szerválta ki a meccset egy újabb brék után.
Antalya - Women (Kemény borítás)
2:0
7:5
6:1
> >
Az első szettben 3:4-nél, kilenc labdája volt a 3:5 eléréséhez, ám nem sikerül megnyerni azt a szörnyen fontos adogatójátékot. Ehelyett a kínai 7:5-tel behúzta az első játszmát, onnantól kezdve pedig nem volt kérdés a továbbjutó kiléte!
Lukács Vanda helyett tehát Jin-Jing Lu jut be az antalya-i ITF-torna elődöntőjébe!
ITF - Dijon (Kemény borítás)
2:1
6:3
5:7
6:2
> >
A korábbi hosszadalmas játék után a harmadik szettet már igen könnyedén húzta be Gálfi Dalma, ezzel elődöntőbe jutott a dijoni tenisztornán. Valószínűleg az izraeli Khazaniuk már elfáradt a döntő szettre.

Elnézést kérünk a technikai hibáért, hogy lemaradtunk a döntő játszmáról, de legalább Gálfi győzelméről számolhattunk be Önöknek!

> >
Nehezebbnek ígérkezett a mérkőzés elejét látva, de Jani Réka Luca összességében csak öt játékot veszítve a svájci Chiassoban döntőbe jut a liechtensteini Stephanie Vogt ellen. Összesen négyszer nyerte el ellenfele adogatását Réka, Vogtnak ez csak egyszer sikerült.

A végén is a legjobbkor brékelt újra Réka, majd kiszerválta a mérkőzést.

Stephanie Vogt – Jani Réka-Luca: 0-2!