0:2
2:6
2:6
> >
Jani Réka második kiemelthez méltó játékkal, két sima szettben veri francia ellenfelét. Mindkét szettben kétszer vette el ellenfele adogatását, míg az hiába jutott három bréklabdához, mindhármat hárította Réka, így teljesen megérdemelten jut a negyeddöntőbe!
0:2
2:6
6:75
> >
Kisebb hullámvölgybe kerül Gálfi a második játszmában, de bejut a bol-i torna negyeddöntőjébe.

Magabiztosan nyerte meg az első játszmát Gálfi 6-2-re. 2-2-ig fej-fej mellett haladtak, hozták mindketten az adogatójátékukat, azonban ezt követően Sipek már nem tudott játékot nyerni. Gálfi adogatójátékaiban esélyem sem volt a szlovén lánynak az egész játszma alatt, így megérdemelten szerezte meg a vezetést Gálfi.

A második szettben továbbra is remekül adogatott a magyar lány, akár 1 óra játék után már befejezhette volna a mérkőzést, amikor 5-2-nél a meccs megnyeréséért adogathatott. Ekkor azonban megtorpant Gálfi, Sipek két meccslabdát hárítva, illetve két brékkel kiegyenlített és kiharcolta a rövidítést. A rövidítés nem indult jól Gálfinak, hamar minibrék hátrányba került, de a legjobbkor sikerült átvennie a vezetést 6-5-nél, majd a harmadik meccslabdáját már nem hagyta ki és ezzel megnyerte a mérkőzést.

Köszönjük a figyelmeteket!
ITF Dakar (Kemény borítás)
2:0
6:4
6:4
> >
Totka kiválóan kezdte az összecsapást, gyorsan 4:0-s előnyre tett szert, de ezt nem tudta megtartani, mindkét brékelőnyét elvesztette, 5:4-nél utolérhette volna őt Lou Brouleau. Utána azonban egy remek fogadójátékot produkálva mégis hozta a szettet Totka Naomi 6:4 arányban.

A szünet után a francia startolt jobban, brékelőnnyel vezetett, 0:2 volt az állás. Ezután jött az újabb hullámvasút, négy gémet nyert zsinórban Totka, így már 4:2-re ő vezetett brékelőnnyel. Itt megtorpant a magyar lány, kiegyenlített Brouleau, sőt több labdája volt az újabb brékhez a franciának. Totka hozta az adogatását végül négy bréklabdát hárítva, 5:4-nél fogadhatott a meccsért. Úgy tűnik, a tét miatt megremegett a keze Brouleaunak, mert semmire vesztette el a szerváját, ezzel Totka bezsebelte a mérkőzés győzelmét és elődöntőbe jutott Dakarban! Gratulálunk!

Totka Naomi – Lou Brouleau: 2-0!