Chelsea F.C. – Brentford 4:0 (vége) | Manchester City – Leeds United 4:0 (vége) | Huddersfield Town – Wigan Athletic 1:4 (vége)
Manchester City
4:0 (2:0)
Leeds United
vasárnap 17.02.2013, 15:00 • Etihad Stadion, Manchester • FA Kupa

74
    A City gólt szerzett!

GÓÓÓL! KUN AGÜERO kap remek labdát David Silvától, és 10 méterről a kapufa segítségével megszerzi önmaga második, csapata negyedik gólját!

52

GÓÓÓL! Eldől a párharc! Szép kényszerítő végén David Silva passzol Agüeronak, aki középre tesz, és CARLOS TEVEZ a testével besodorja a labdát a kapuba!

15

GÓÓÓL! KUN AGÜERO áll a büntetőpont mögé, és rendkívül magabiztosan helyez a jobb fölső sarokba!

5

GÓÓÓL! Hamar vezetnek a hazaiak! Remek labdát kap Teveztől YAYA TOURÉ, aki kicselezi Ashdownt, majd közelről a bevetődő hátvéddel együtt az üres kapuba lő!

Nagy Zalán

Gólok: 5. Y. Touré, 15. Agüero (bünt.), 52. Tevez, 74. Agüero

Manchester City: Pantilimon - Zabaleta, K. Touré, Nastasic, Kolarov - Javi Garciá(Rodwell, 61.), Y. Touré - Milner, Tevez(Maicon, 64.), David Silva - Agüero(Dzeko, 81.)
    Leeds United: Ashdown - Warnock, Peltier, Lees, Byram - Varney, White, Austin(Tonge, 77.), Diouf, Brown(Norris, szünetben) - McCormack(Morison, szünetben)

Játékvezetők: Clattenburg - Beck, Burt

Nézőszám: 40000