Real Sociedad – Levante 1:1 (vége) | Valencia – RCD Mallorca 2:0 (vége) | Valladolid – Atlético Madrid 0:3 (vége)
Real Madrid – Rayo Vallecano 2:0 (vége) | RCD Espanyol – Real Betis 1:0 (vége)
RCD Espanyol
1:0 (1:0)
Real Betis Balompié S.A.D.
vasárnap 17.02.2013, 21:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Jó mérkőzést láthattunk ma este az Espanyol otthonában, igaz csak egy góllal ajándékoztak meg minket a csapatok.
    A 6. perceben szerzett hazai gól kitartott a végéig, a Betisnek nem voltak meg a helyzetei, amik igazán veszélyesek lehettek volna.
    A második félidőben kiegyenlített volt a játék, pedig nagyobb Betis rohamokra számíthattunk az egyenlítés elérésére.
    Nem így lett, az Espanyol jogosan örülhet a megszerzett három pontnak, egymás után a harmadik győzelmüket szerezték ezzel a bajnokságban.
    A Betis pedig ezzel a vereséggel távolabb került az EL szereplést jelentő helyek egyikétől. (22:54:22)

89
    A gólszerző Garcia helyén Longo a hazaiaknál.

88
    Garcia elől kellett egy indítást taccsra vágnia Adriannak.

86
    Verdu helyett Gomez a hazaiaknál.

84
    Szöglet a Betisnke? Extebarria beadását kiüti Casilla, a kipattanót Chica lőtte mellé.

83
    Paulao helyére Perquis jött a vendégeknél.

83
    Stuanit állították meg szabálytalanul, szabadrúgás a hazaiaknak

82
    Pabon helyére Angel állt a Betisnél.

81
    Simao szögletét kifejelték a védők a mezőnybe.

80
    Adrian vetődött ki egy labdáért a tizenhatos bal szélén de kicsúszott vele a játéktérről.
    Szöglet a hazaiaknak.

79
    Garcia felé szállt egy indítás, fedezte e labdát, de Adrian picit arébbtessékelte, hogy megfoghassa a játékszert.

77
    Carlos kapott sárgát egy durva becsúszásért.

75
    Simao kapott sárga lapot reklamálásért.

75
    Garcia vett le egy beadást az ötösön belül, de nagy birkózás után Adrian felvette a labdát előle.

74
    Perezt állítoták meg lesen a Betisiek közül.

72
    Simao szabálytalankodott a tizenhatos sarkánál, szabadrúgás a Betisnek. Extebarria ívelte be a labdát, de a védők továbbcsúsztatták.

71
    Az Espanyol kényelmesen járatja a labdát a középpályán.

69
    Perez volt szabálytalan a félpályánál, szabadrúgás a hazaiaknak.

68
    Szöglet az Espanyolnak, Simao beadását azonban kifejelik a védők.

66
    Amaya merészkedett előre, de 20 méteres lövése elkerülte a Betis kapuját.

64
    Capdevilla kapott sárgát egy durva belépőért.

63
    Extebarria ívelt előre egy szabadrúgást, de visszafejelik az ötös vonaláról a védők a mezőnybe.

61
    Mattioni helyére Lopez állt be az Espanyolba.

60
    Paulao kapott sárgát mert fellökte Garciat a tizenhatos előtt.

59
    Nono helyére Carlos érkezett a Betis csapatába.

58
    Chica volt szabálytalan, de megúszta a rossz becsúszásért a sárga lapot.

57
    Stuani esett el a tizenhatoson belül, nagyon úgy tűnt , hogy lerántották, de a játékvezető nem fújt a sípjába.

56
    Egy indítási kísérlet Garcia felé, de a vendégkapus résen volt, fogta a labdát.

54
    A mezőnyben folyik a játék, lassítottak kicsit a csapatok.

52
    Szöglet már a másik oldalon a hazaiaknak, a védők szögletre fejelik, jöhet az ismétlés, másodszorra már a mezőnyben landol a labda.

51
    Extebarris tekerte a kapu elé az előbbiért járó szabadrúgást, de Casilla kiöklözte a mezőnybe a labdát.

51
    Mattioni kapott sárgát egy kőkemény belépőjéért.

49
    Stuani volt szabálytalan a kezdőkör vonalánál, szabadrúgás a Betisnek.

48
    Morenonak sikerült kapura fejelnie a labdát egy bal oldali szabadrúgás után, de mellément a játékszer.

47
    Chica adott be jól a jobb szélről,de a hazai védők kifejelik a labdát.

46
    Szabadrúgás a hazaiaknak, Cadevilla ívelte előre a labdát, de bedobás lett belőle.

46
    A Betis útjára indította a labdát.

46

Remekül kezdte az első félidőt az Espanyol, a 6. percben már meg is szerezték a vezetést Garcia góljával.
    Hamarosan magához tért a Betis is, kiegyenlítetté vált a játék, de az igazi nagy lehetőség nem volt meg az egyenlítésre.
    A második játékrészre még várnak ránk izgalmak, reméljük sok gól formájában!

45
    Egy perc a hosszabbítás.

45
    A szabadrúgást Extebarria rúgta kapura, Casilla kiöklözte a lövést

44
    Campbellel szemben szabálytalankodtak, szabadrúgás a Betisnek 30 méterről.

42
    Az újabb Espanyol szögletet kifejelték a vendégvédők.

42
    Stuanival szemben szabálytalankodtak, a szabadrúgást előreívelték Sergio Garcianak, akinek lövése szögletre ment egy védőről.

41
    Molina volt lesen a Betisből.

40
    Ismétlés a szögletből, a védők ezt most kirúgják a mezőnybe.

40
    Sergio Garcia beadását kifejelték a védők, Stuani lövését pedig blokkolták, szöglet az Espanyolnak.

39
    Colotto trüközött a tizenhatosa előtt, Pabon majdnem elvette tőle a labdát, de szerencséje volt a védőnek.

38
    Szögltet rúg a Betis: Extebarria beadását kifejelik a védők.

36
    Sanchez kapott sárgát visszarántásért.

34
    Manzano állt lesen.

32
    A hazai tizenhatoson belül Pabont lökte meg Mattioni, de ez sem volt tizenegyes.

32
    Mationi esett el a tizenhatoson belül, de nem bántották, nincs büntető az eset miatt.

31
    Pabon próbálta átvinni a labdát 5 hazai védőn, de persze nem sikerült neki.

30
    Rodriguez volt szabálytalan a felezővonalnál, jöhet a Betis.

29
    Igyekszik a Betis, de támadásaikat eddig mindig jól állították meg a hazaiak.

28
    A másik oldalról bejövő szögletet kifejelték a védők.

27
    Extebarria szöglete majdnem a kapuba csavarodott Adrian tenyerelte fölé.

26
    Pabon elől Moreno tisztázott szögletre egy beívelésnél.

24
    Rodriguez fautolta Pabon, szabadrúgás a Betisnek balról, Extebarria beadását Nono nem találta el, a védők pedig gyorsan elrúgták előle.

22
    Sergio Garcia lőtt ismét kapura 18 méterről, de célt tévesztett a labda.

21
    Morenot rúgták meg az oldalvonalnál a hazai térfél felénél, ápolni kell.

20
    Campbell bal oldalról érkező beadása elszállt a fejek felett. Jöhet az Espanyol.

19
    Casilla egy hazagurított labdát Stuaninak rúgott ki véletlenül, de Stuani rosszul vette át a védők tisztáztak előle.

18
    Ismét Stuanit húzták le, de most 10 méterrel előrébb volt az eset.

17
    Stuanit buktatták a félpályánál, szabadrúgás a hazaiaknak.

15
    Mattioni volt résen, tisztázott egy indításnál Nono elől.

14
    Szöglethez jut a Betis, Extebarria adta be ezt is de Colotto kifejelte a kapu elől.

12
    Szabadrúgás a Betisnek a kezdőkörből, Extebarria ívelte előre a labdát, de a védők kifejelték a mezőnybe.

11
    Espanyol szöglet: Simao adta be a labdát, Stuani azonban fölé fejelte.

10
    Stuani jól adott be jobb oldalról, de a védők szögletre tisztáztak.

8
    Extebarria csúszott el a tizenhatos vonalánál, nem bántotta senki, jöhet a labdával az Espanyol.

7
    Máris vezet az Espanyol! Nehéz dolga lesz ma este a Betisnek!

6
    Az Espanol gólt szerzett!

SERGIO GARCIA lövésre szánta el magát Stuani visszafejelt labdája után , és kilőtte a bal alsót.

4
    Verdut állította meg lesen a játékvezető.

2
    Stuani lőtt kapura 14 méterről, de fölé ment a labda. Stuani egy fekete arcvédő maszkban játszik, úgy néz ki benne mint Zorro.

1
    A Betis vezeti az első támadást, Campbell adott jó labdát Pablonnak, de a hazai védők tisztáztak előle.

1
    Az Espanyol kezdte az első félidőt.

1

A csapatok most vonultak ki a pályára , a mérkőzés hamarosan kezdődik!

A Spanyol bajnokság 24. fordulójában a 13. Espanyol csapata fogadja a 8. Betis gárdáját.
    Az előző öt mérkőzés alapján a hazaiak az esélyesek hiszen 4 győzelem és 1 döntetlen a teljesítményük, míg a vendégek 2 döntetlen és 2 vereség mellett csupán egyszer győztek.
    Jobb formában van tehát az Espanyol, de a Betis ha igyekszik, még elcsípheti az EL indulást jelentő helyek egyikét.
    Nem lesz egyszerű dolga a vendégegyüttesnek az Estadi Cornellà-El Pra stadionban ma este, küzdelmes mérkőzésre számíthatunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!