Swansea City – Newcastle United 1:0 (vége) | Sunderland AFC – Fulham FC 2:2 (vége) | Stoke City – West Ham United 0:1 (vége)
Southampton FC – Queens Park Rangers 1:2 (vége) | Manchester United – Norwich 4:0 (vége) | Everton FC – Reading FC 3:1 (vége)
Chelsea F.C. – West Bromwich Albion 1:0 (vége) | Wigan Athletic – Liverpool F.C. 0:4 (vége)
Stoke City
0:1 (0:1)
West Ham United
szombat 02.03.2013, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Szabálytalanságok: 12-12

Nagyon fontos győzelmet aratott a West Ham a Stoke vendégeként egy, az első félidő hosszabbításában szerzett szép góllal. A hazaiak nem találtak fogást a londoniak védelmén, de néha joggal érezhették magukat hátrányos helyzetben a játékvezető döntései miatt.

94
    Shea baloldali beívelése lövésnek is megfelelt, de az oldalhálóban köt ki.

94
    Fogy az idő, fogynak a hazai ötletek...

92
    Kezezés vendégrészről a 16-oson belül, de Demel kézimunkája sem 11-es a bírónál...

91
    Charlie Adam pörget fel magának egy kipattanót, majd kapásból hatalmas felső kapufát lő. Ez gólt érdemelt volna!

91
    Vaz Te-t rúgta fel Nzonzi, sárga a jutalma.

90
    Öt perc a hosszabbítás.

90
    Ívelgetnek lelkesen a Stoke játékosai, de a West Ham védelme állja a sarat, a passzjáték meg nagyon nem megy a hazaiaknak.

89
    Wilson távoli lövése messze fölé száll. Tanácstalanok a hazaiak.

88
    Pogatetz szabálytalankodik, Adam ívelése végén mentenek a vendégek.

87
    Újra Crouchot keresik íveléssel balról, megint Jaaskelainen húzza le a labdát.

86
    Shea beívelése magas Jerome-nak, elhal az ígéretes Stoke-támadás.

85
    Jobboldali beadás után Reid rúg gyertyát, de Jaaskelainen biztosan húzza le a labdát.

85
    Nem megy a toronydaruknak, Carroll épp olyan hatástalan, mint a másik oldalon Crouch.

84
    Adam baloldali ívelése szörnyű, fölé száll.

83
    Az utolsó csere a meccsen, Jarvis helyén az osztrák Pogatetz játszik a hajrában.