Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Budapest Honvéd FC – Fehérvár 0:4 (vége)
Lombard Pápa FC
0:3 (0:2)
Ferencvárosi Torna Club
vasárnap 03.03.2013, 16:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Az első 15 percet leszámítva a Ferencváros akarata érvényesült a pályán. A Pápa a mérkőzés elején kihagyta a helyzeteit, majd fokozatosan a vendégek vették át a mérkőzés irányítását. Az első félidő még kifejezetten tempós, nagy iramú volt, a hazaiak sorra vezették az akciókat. A második játékrészben pedig egy nagyon taktikus és fegyelmezett játékkal a Fradi bedarálta ellenfelét. Az utolsó 20 percre a mérkőzés színvonala is leült.
    Összességében azért egy jó mérkőzést láthattunk. Köszönöm, hogy velünk tartottak. (18:27:28)

90+2
    A Ferencváros passzolgat, már a játékvezető végső sípszavát várják.

90+1
    Marics elől Jova szerezte meg a labdát.

90
    2 perc lesz a ráadás.

90
    A 17 esztendős Csilus Tamás a pályán, Jenner jött le.

89
    Szögletet rúg a Fradi.

88
    Jova hozza játékbe a labdát.

87
    Jenner nagyon jól játszik ma, sokszor megkavarta a hazai védőket, ezen kívül adott két gólpasszt és rúgott egy gólt.

86
    Bedobással jöhet a Fradi, nem kapkodják el természetesen.

85
    Öt perc maradt hátra a találkozóból, a hazai drukkerek már kezdenek hazaindulni.

84
    A Fradi gólt szerzett!

Jenner az előkészítő megint. Jobb oldalról szépen berúgta középre a labdát, az ötösön belül BÖDE DÁNIEL teljesen egyedül volt, így könnyen fejelhetett a pápai kapuba. Szűcs tehetetlen volt.

83
    A Pápa akcióját a vendégek már a középpályán megszűrik.

82
    Orosz Márk adott be szépen, Böde át is vette, majd kicsit kisodródva jobb oldalról lőtt is, de mellé ment.

81
    Besic rúgja rá kb. 30 méterről a szabadot. Mellé ment.

80
    Bödét ráncigálták meg megint.

80
    Bödével szemben apró szabálytalanság, szabaddal jöhet a Ferencváros.

79
    Martinus helyett Orosz Márk a Fradinál.

78
    Színvonalban esett a találkozó, de a Fradinak ennyi is elég, nekik nem sürgős.

Gólok: 17. Jenner, 23. Aborah, 84. Böde

Lapok:   14. Arszics. (PAP), 37. Marics (PAP), 42. Tóth (PAP), 47. Balogh (PAP) - 40. Martinus (FTC), 59. Aborah (FTC)

Lombard Pápa FC: Szűcs - Nagy, Balogh, Dlusztus, Présinger - Quintero ( 72. Szolga), Tajthy, Griffiths (46. Lagator), Tóth, Arszics ( 63. Beliczky) - Marics
    Ferencvárosi Torna Club: Jova - Aborah ( 68. Hakola), Besic, Júnior Fell, Sváb - Martinus ( 79: Orosz), Gyömbér, Csukics, Józsi, Jenner ( 90. Csilus) - Böde

Játékvezetők: Farkas Ádám