Valencia – Levante 2:2 (vége) | Granada – RCD Mallorca 1:2 (vége) | RCD Espanyol – Valladolid 0:0 (vége)
Málaga CF – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Real Sociedad – Real Betis 3:3 (vége)
Granada CF
1:2 (1:1)
RCD Mallorca
vasárnap 03.03.2013, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

Meglepetésre a vendégek szerzték meg a győzelmet, a hazaiak az egész mérkőzésen jobban játszottak, több ziccert alakítottak ki. Ilyen a foci bármi meg történhet, Hemed a 94. percben döntötte el a találkozót. Remélem mindenki megvárta a végét, mert ha nem akkor lemaradt a gólról. Köszönöm a figyelmet tartsatok legközelebb is velem. (13:52:38)