USA – Franciaország 4:2 (vége) | Svájc – Dánia 4:1 (vége) | Finnország – Ausztria 7:2 (vége)
Svédország – Szlovénia 2:0 (vége) | Niemcy – Lettország 2:0 (vége) | Norvégia – Fehéroroszország 3:1 (vége)
Niemcy2
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Lettország
szombat 11.05.2013, 19:15 • Hartwall Areena, Helsinki • A csoportos Világbajnokság

Kapuralövések: 34-26
    Kiállítások: 5-8 (Cipulis 5+ mérk. végéig)
    Emberelőnyös gólok: 0-0
    Emberhátrányos gólok: 0-0
    Védési hatékonyság: Zepp 100% – Gudlevskis 94,12% (21:35:35)

Lett oldalon Kristers Gudlevskis, míg a németeknél Frank Hördler lett a mérkőzés legjobbjának választva

A mérkőzés színvonala nagyon nem változott a záró játékrészre, a németek védekeztek és főleg kontrákból próbáltak meg eredményesek lenni, ami Hager révén össze is jött nekik. A letteknek fel kell kötniük azt a bizonyost, ha jövőre is A csoportosak szeretnének maradni. Köszönöm a figyelmüket, tartsanak legközelebb is velünk

60:00

59:49
    Cipulis 5 perc és végleges, fejre irányuló támadás miatt, Kink pedig német oldalról 2 perc durvaságért

59:41
    Seidenberg lő mellé, de közben egy nagy ütést is kap Cipulistól, lenn marad a jégen