Villarreal – Valladolid 2:1 (vége) | Atlético Madrid – Rayo Vallecano 5:0 (vége) | Levante – Sevilla 0:0 (vége)
Málaga CF – Barcelona 0:1 (vége) | Real Betis – Real Club Celta de Vigo 1:2 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
1:2 (0:0)
Celta de Vigo
vasárnap 25.08.2013, 23:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 23:00 - kor kezdődik.

A Spanyol bajnokság második fordulójában a Betis fogadja a Celta Vigo csapatát.

A Betis remekül kezdte a bajnokságot, egészen a 86. percig éltek a pontszerzési reményeik a Real Madrid ellen, de akkor jött Isco, és eldöntötte az összecsapást(1:2).

A Celta az első fordulóban az Espanyolt fogadta, és 2:2-es döntetlent hozott össze, úgy hogy az 50. percben még 2:0-ra vezettek, de a második félidőben visszakapaszkodtak a katalánok, és pontot mentettek.

A Celta várhatja kipihentebben a találkozót, ők hétfőn fogadták az Espanyolt, a Betis viszont csütörtökön az Európa Liga keretei között a Cseh Jablonec otthonába látogatott, és 2:1-re győzött.

Sérültek mindkét oldalon akadnak bőven, a Betisből Reyes, Rubén Castro és Vilarchao fog biztosan hiányozni, a Celta Vigobol pedig Samuel és Bermejo kénytelen sérülés miatt kihagyni a meccset.

Érdekes összecsapás előtt állunk, egy kipihent Celta Vigo látogat a fáradt Betishez, meglátjuk mi sül ki belőle!

Real Betis Balompié S.A.D.: Sara – Chica, Perquis, Paulao, Nacho – Carlos, Matilla, Mabwati, Igiebor – Verdu, Molina

Real Club Celta de Vigo: Yoel – Mallo, Cabral, Fontás, Toni – Fernández, López, Oubina, Krohn-Dehli, Nolito – Charles.

Játékvezetők: Eduardo Prieto – Moisés Mateo, Francisco García.

1

2
    Nacho próbálta Molinát kiugratni, de utóbbi lesen volt.

3
    Visszaszerzik a labdát a hazaiak.

3
    Jöhet a meccs első szöglete, Malloról ment ki a labda.

4
    Veszélytelen a szöglet, de még mindig a Betisnél a labda.

4
    Kiharcolnak egy szabadrúgást a hazaiak a tizenhatos szélénél.

5
    Verdu célozta meg a bal alsót, Yoel vetődve védett! Szöglet jöhet.

6
    Jöhet az ismétlés, vendég játékosról ment ki a labda.

7
    Ezt most megoldották a vendégek, már ők indulhatnak a bal szélen.

7
    Charles, a Celta Vigo játékosa sérült meg, áll most a játék.

8
    Kis ápolás után folytatódhat az összecsapás, egyelőre tíz emberrel a vendégek.

9
    Kiegészült a Celta Vigo, és támadnak is, a bal szélen.

9
    Charles elől tisztázott Chica, jöhet az első vendég szöglet.

10
    Sara kiüti Krohn-Dehli elől a labdát, most a jobb szélen a labdával a vendégek.

10
    Gyenge beadás lett az akció vége, már a Betis támadhat.

12
    Kétszer is felhozta a vendég tizenhatosig a Betis most a labdát, de mindkétszer jól védekeztek a vendégek.

13
    Harmadszorra hozhatja fel most a labdát a Betis.

14
    Szöglet a vége, Verdu fogja beadni.

14
    Óriási védés! A szögletet Paulao fejelte közelről kapura, de Yoel estében kiütötte!

15
    Most a Celtán a sor hogy támadjon.

15
    Toni próbálta laposan az ötös elé tenni a labdát, de hosszú volt a passz.

16
    A vendég térfél közepéről végezhet el szabadrúgást a Betis.

16
    Gyorsan elvégezték, meglepve ezzel a Celta Vigo védelmét, de Cedric lövését védte Yoel!

17
    A jobb szélen indul az újabb hazai akció.

18
    Cedric hoz össze egy újabb szögletet a Betisnek, 5:1 a szögletarány bő negyed óra után.

19
    Felpattant a labda a szögletet követően, Cedric pedig közelről épp hogy csak mellé fejelte! Nagyon elemében van eddig a kongói támadó.

20
    A bal szélen támad most a Celta Vigo, és ők is összehoznak egy szögletet.

21
    Toni szögletét Fernández fejelte jóval a kapu fölé.

22
    Nagyot küzdenek most a vendéglátók a labdáért, de végül megszerzik.

22
    Gyenge az indítás Molina felé, kivágják elsőre a vendégek.

23
    Nacho indult most meg a bal szélen, Cedric helyén, de nem tudta középre tenni a labdát.

24
    KAPUFA! Nagy fejetlenség volt most a Celta Vigo kapuja előtt, Carlos, Verdu és Molina között cikázott a labda, végül Molina lőtt 7 méterről, és telibetalálta a felsőlécet!

26
    Már a hetedik szögletüket végezhetik el a vendégek.

26
    Kifejelték a szögletet a Celta védői, Toni pedig megindult három társával Sara kapuja felé, nagyon veszélyes helyzet alakulhatott volna ki ebből,de Toni passza elakadt egy hazai játékosban.

27
    Nagyon pörgős a meccs, jöhet a nyolcadik hazai szöglet.

Nosa tüzelt a szögletet követően a tizenhatos széléről, de ez is kipattant valahogy a vendég tizenhatosról!

27
    Sérülés miatt áll a játék, Perquist hozzák le.

30
    Amaya váltja Perquist, úgy látszik nem tudja folytatni a lengyel játékos.

30
    Toni tüzelt éles szöből, Sara gond nélkül fogta.

32
    Tonit próbálta kiugratni Krohn-Dehli, de les maitt már a hazaiak jöhetnek.

33
    Krohn-Dehli hibázott óriásit, eladta a labdát a saját tizenhatosa előtt, Molina így egyedül mehetett Yoelre, de kihagyta a ziccert!

34
    Nagy lehetőség maradt ki a másik oldalon is, Charles kapott egy remek passzt a tizenhatoson belül, de Sara szögletre ütötte!

34
    Fernandez szöglete veszélytelen, már a Betisnél a labda.

35
    Cedricet indították most a kezdőkörből az ötös előtt, de kis szerencsével kivágták előle a labdát! Újabb szöglet jöhet!

36
    Ez a szöglet se volt veszélyes, most a Celta Vigo támad.

36
    Toni beadását Sara húzza le.

37
    Két szabálytalanság is történt fél percen belül, a játékvezető megelégelte, kiosztott Cedricnek egy sárgát.

38
    Támadásban a Betis, a jobb szélen indulnak most meg a labdával.

39
    Toni szerzett labdát, már a Celta támadhat.

39
    Pontatlan a passz a tizenhatos elé, újra a Betisnél a labda.

39
    Krohn-Dehli buktatta Carlost, ő is besárgul.

40
    Cedric kavargat a bal szélen.

40
    Elvesztették a hazaiak, aztán visszaszerezték, Nosa pedig ráküldte 18-ról, Yoel szögletre védte.

41
    Senki sem tudott hozzáérni a labdához, kirúgás jöhet.

42
    Krohn-Dehli gurította vissza Lopeznek a labdát a tizenhatos szélére, aki onnan tűzte kapura, azaz centikkel a kapu fölé!

43
    Nose kezéhez ért a labda, jöhet a Celta Vigo.

44
    Molina próbált háttal visszatenni egy előreívelt labdát Carlosnak, de időben reagáltak a Celta védői, és kivágták a labdát a tizenhatos elől.

44
    López buktatta Nosát, szabadrúgással jöhet a Betis a kezdőkörből.

45
    Chica húzódott föl a jobb szélen, laposan középre próbálta lőni a labdát, de egy vendég játékos szögletre mentett.

46
    Egy perc a hosszabbítás.

46
    Juan Carlos lőtt ballal, a tizenhatoson kívülről a szögletet követően, de nem találta el a kaput.

Nagyon jó iramú első félidőn vagyunk túl, nagyon sokat támadott mindkét csapat, nagyon hajtanak a felek.

A Betis valamivel több veszélyes helyzetet hozott össze, de a Celta is meccsben van, nekik is voltak helyzeteik bőven, teljesen nyílt a mérkőzés, bármi megtörténhet a következő 45 percben. Maradjanak velünk!

46

46
    A Betis vezette a második félidő első támadását, de pontatlan volt az akció, kirúgás a vége.

48
    Másodszorra sem jön össze a Betis támadása, elhozza a labdát a tizenhatos elől egy kilépő védő. Indulhat a Celta Vigo!

50
    Fernandez beadása Nachoról pattan szögletre.

51
    Kifejelik a szögletet, de megtartja a labdát a Celta Vigo.

51
    Mallo lövése pattant meg kellemetlenül egy védőn, alig egy méterrel kerülte el a Betis kapuját, Sara azért rajta volt. Jöhet a második félidő második szöglete.

52
    Elhozza a Betis a labdát, indulhat a gyors kontra!

52
    Mallo rángatta meg Cedricet, egyértelmű taktikai falt volt, de a sárga lapot azért megkapja.

53
    Nem jutnak helyzetig a szabadrúgásból a vendéglátók.

54
    A tizenhatos bal sarkánál kapnak egy újabb szabadrúgást most a hazaiak.

55
    Juan Carlos szabadrúgása nagyon gyenge volt, de visszakerült hozzá a labda és kiharcolt egy újabbat.

56
    Ezt most Verdu végezte el, de Yoel jól jött ki és lehúzta a labdát.

57
    Molina próbálta kiugratni a társát a bal szélen, de eladta a labdát. Már indul is a Celta Vigo.

57
    KAPUFA! Mekkora szerencséje volt most a Betisnek! Toni ívelte középre a labdát, Charles pedig remekül fejelt két védő között, de éppen a kapufát találta el!

57
    Mallo buktatta Cedricet, jöhet a Betis.

59
    Fernández remek passza után Krohn-Dehli lőtt jobbal a tizenhatoson belülről, szemből, de mellé ment!

60
    Cserélt a Betis, Chuli váltja Molinát elől.

62
    Jó helyen kap szabadrúgást most a Betis.

62
    Oubina kap sárgát amiért az imént buktatta Cedricet.

62
    Verdu megpróbálta az ötös elé emelni a labdát 20 méterről, de Yoel előbb ért oda mint a társak, és begyűjtött.

63
    Cserélt a Celta Vigo is, Krohn-Dehlit váltja Rafinha.

64
    Juan Carlosról ment ki a labda, szöglettel jöhetnek a vendégek.

64
    Cabral fejelt a kapu mellé a szöglet után! Nem sokon múlott!

65
    A jobb szélen kap most szabadrúgást a Betis.

66
    Verdu ezt is odaívelte az ötös elé ez most el is érte a célját, de Cedric közelről mellé fejelt!

67
    A jobb szélen indulnak most a vendégek.

67
    Kivágják a Betis védői, kezdhetik elölről az akciót a Celta támadói.

67
    A Celta Vigo gólt szerzett!

Vezet a Celta Vigo! Nolito tette középre a labdát a centikkel, de lesen lévő CHARLES DIAS DE OLIVEIRÁNAK, aki remek labdaátvétel után a bevarrta a jobb alóba!

69
    Chica passza után Nosa fejelt a kapu fölé, veszélyes akció volt!

70
    Cserélt a Betis, Castro folytatja Juan Carlos helyén.

71
    Fontásról ment ki a labda, szöglettel jöhet a Betis.

72
    Veszélytelen volt a szöglet, már a vendégek támadnak.

73
    Nem tudja kihozni a labdát a saját térfeléről a Betis.

74
    Beszorul a Betis most, dobhat a Celta Vigo.

74

NOLITO meglövi a második vendég gólt is! A tizenhatos szélénél kapta a labdát a Celta támadója, egy az egybe megverte a védőjét, majd a rövid sarokba lőtt! Sara csak beljebb segíteni tudta, 0:2!

76
    Charles buktatta Amayát a jobb szélen, szabarúgással jöhet a Betis.

77
    Nem tud helyzetig jutni a Betis, indulhat a Celta Vigo!

78
    Fernandez lőtt 25 méterről, de jó pár méterrel elvétette a célt.

78
    Cserélt most egyet a Celta Vigo is, Costas váltja Fernándezt.

79
    Verdu próbálta Cedricet kiugratni, de Cedric lesen volt.

81
    Próbál most valami nyomást helyezni a Betis a Celta védőire, de eddig magabiztosnak tűnik a vendég hátsó alakzat.

82
    Rafinha sárgul be, amiért Matillát megrángatta.

84
    Cserél most a Celta Vigo is, Mandina váltja Lopezt.

85
    Összehoz most egy szögletet a Betis!

85
    Oubina kapta meg most második sárgáját, kezezésért! Tíz emberrel a vendégek!

86
    A kapuval szemből, attól 18 méterről végezhetnek el szabadrúgást a hazaiak.

87
    Verdu szabadrúgása kipattan a sorfalról, rögtön indul a Celta Vigo!

88
    Szöglet a vége, ezzel is vészesen fogy a Betis ideje!

88
    Toni lesen volt, támadhat a Betis!

89
    Amaya fejelt a kapu mellé a jobb szélről!

90
    A Betis gólt szerzett!

Szépít a Betis! RUBEN CASTRO kapásból beveri az ötös széléről az Amaya által előrefejelt labdát! Óriási gól!

91
    Három perc a ráadás!

91
    Chuli találta el közelről a kapufát! Kis szerencsével most egyenlíthetett volna a Betis!

92
    Támad a Celta Vigo!

92
    Ennek is szöglet a vége, nagyon fogy a Betis ideje!!

93
    Veszélytelen a szöglet, talán még egy támadás belefér a Betisnek!

93
    Nosa passza után Verdu tüzelt a tizenhatoson kivülről, de elakadt egy védőben! Megszerzi a labdát a Celta Vigo!

Bombameglepetés! Hazai pályán kapott ki a Betis a Celta Vigotól, ezzel pedig két forduló után még mindig 0 ponttal áll az előző szezonban hetedik helyen végzett csapat. Ellenben a Celta Vigo már négy pontot gyűjtött, és ezzel jelenleg az 5.-7. helyen áll.

Nem feltétlenül született ma igazságos eredmény, mindkét csapat támadott szívvel lélekkel, talán egy döntetlen lett volna a legreálisabb, de ma a Celta Vigo volt a szerencsésebb, így három ponttal távozhatnak.

A következő fordulóban a Celta Vigo a Granadát fogadja majd, a Betis pedig az Espanyol otthonába látogat.