Hajdúböszörményi TE – Ferencváros II. 3:3 (vége) | Cigánd – Tiszaújváros 4:1 (vége) | Létavértes SC – Putnok FC 0:1 (vége)
Budaörs – Nagyatádi FC 1:2 (vége)
Létavértes SC
0:1 (0:1)
Putnok FC
szombat 26.10.2013, 14:30 • Debreceni utca, Létavértes • NBIII - Nyugati csoport

Köszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (17:07:22)

A második félidő elején nem tudott előnyt kialakítani a hazai Létavértes, de a meccs végére hatalmas fölénybe kerültek az emberhátrányban játsznó Putnokkal szemben. A vendégek azonban hősiesen és aggresszívan védekeztek, kibekkelve ezzel a találkozó záró szakaszában. A Létavértes hiába játszott egy teljes félidőt emberelőnyben, nem tudták ezt kihasználni, így a Putnok első félidei dominanciájuknak, második félidei stabil védekezésüknek és küzdőszellemüknek köszönhetően megnyerték a mérkőzést, ezzel 20 pontosak, így tapadnak a közvetlen élmezőnyre, míg a Létavértes a forduló többi eredményétől függetlenül ezután a kör után is vezetni fogják a tabellát 24 pontjukkal.

90+4
    A hazaiak már nagyon reklamálnak a bírónál, hogy fújja le a meccset, de még nem szólalt meg a hármas sípszó.

90+3
    Szabó lódult meg még egy kontratámadással a jobb oldalon, de végül sikeresen szerelték.

90+2
    Már az utolsó rohamokkal jön a Léta!

90+1
    A szögletet Sós ívelte középre, majd Hajdu emelkedett magasra középen és Királyhoz fejelt, aki nem sokkal csúsztatott a kapu fölé!

90+1
    Csere a Létavértes SC-nél/nál: lemegy Horváth, bejön Komlóssy.

90
    Egy bal oldali beadást Burdun ütött szögletre.

89
    Bedobásokkal jönnek a hazaiak, de rendre kirúgdossák a labdát a vendégek.

89
    Burdun kap sárgát egy kirúgásnál időhúzásért.

88
    Bényei lőtt 26-27 méterről, de próbálkozása fölé szállt.

87
    Pontatlan labda Orosznak, a félpályáró jöhet a Putnok.

86
    Marius-Bogdan lőtte rá ezután a szabadrúgást 30 méterről, a labda a lécen csattant, majd startolt a kipattanóra is, amit ellőtt a jobb kapufa mellett!

86
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kinyik (Létavértes SC).

85
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Marius-Bogdan (Putnok FC).

84
    Hihetetlen, mit produkálnak a putnokiak a félidő második felében. Elképesztő nyomás alatt vannak, de hősiesen védekeznek emberhátrényban is.

83
    Kerékgyártó fájlalja a lábát, Orosszal ütközött. Szabadrúgás a vendégcsapatnak a saját térfeléről.

82
    Bene maradt lenn a földön, ápolásra szorul, majd le kell mennie a pályáról, de utána vissza is térhetett.