Debreceni VSC – Lombard Pápa FC 2:2 (vége) | Pécsi MFC – Kaposvári Rákóczi FC 3:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano – Paksi FC 3:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – Diósgyőri VTK 2:2 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
2:2 (1:1)
Diósgyőri VTK
szombat 26.10.2013, 20:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Megszakadt a DVTK győzelmi sorozata, de nem lehetnek mérgesek, mert egy jó meccset játszottak idegenben. Megszerezték a vezetést, majd a Haladás fordított, a végén azonban Abdouraman duplázott, így az egy pont jár a Diósgyőrnek. Sivic mester jól cserélt, Tisza Tibor gólpasszal hálálta meg a bizalmat, ezzel a veszett meccset ikszre hozták. Artner Tamás hiába próbálta cserékkel húzni az időt, a végé egy hiba becsúszott a fogaskerekek közé, ezzel a három pont ment el számukra. Így mindkét csapat egy-egy pontot írhat hozzá az eddig megszerzettekhez. (21:58:45)

89
    Tisza tette be a labdát jobb oldalról az alapvonalról, labdája teljesen tisztán találja MOHAMADOLU ABDOURAMAN-t aki közelről befejeli a ziccert 2:2

88
    Csere a Szombathelyi Haladás csapatánál: lemegy Radó, bejön a helyére Ugrai.

87
    Radó végzi el a szabadrúgást, de lövése inkább amerikai fociban lenne jó. Le is cseréli Artner Tamás, többet nem kisérletezhet

86
    Csere a Szombathelyi Haladás csapatánál: lemegy Fehér, bejön a helyére Rajos.

85
    Németh teszi ki jobbra, a beadásra ismét ő érkezik , majd Vági szabálytalankodik

84
    Devecseri marad lenn a földön Guzmiccsal rúgtak össze, két Haladás játékos párharca, ápolás a vonalon kívül

83
    Kádár íveli fel a labdát Futácsra, de nem tud befordulni a center, elveszti a labdát

82
    Radó passza nem jó Halmosinak, kivágják a vendég védők

81
    A szabadrúgást egy bedobás követi, de Gohér elfejeli a beadást

80
    Halmosit buktatják a bal oldalon , szabadrúgás a tizenhatossal egy magasságban

Szivics mester egyre ingerültebb, nagyobb erőbedobásra biztatja az övéit, Van még bő tíz percük az egyenlítésre

78
    Abdouraman cserél mezt, mostantól 50-es számmal játszik

77
    Halmosi szerez labdát, bevezeti a büntetőn belülre, de nem jó a passza

Törzsök Tamás

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 24. Nagy, 61. Németh – 11. Abdouraman, 89. Abdouraman

Lapok:   58. Halmosi (HAL) – 34. Futács (DVTK), 39. VÁGI (DVTK), 48. Quintero (DVTK), 68. Kádár (DVTK)   90. Kádár (DVTK)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Fehér(Rajos, 86.), Guzmics, Schimmer, Devecseri – Halmosi, Nagy, Bosnjak, Németh – Simon, Radó(Ugrai, 88.)

Cserék: Mursits(K), Rajos, Szakály, Andorka, Gyurján, Tóth, Ugrai

Vezetőedző: Artner Tamás

Diósgyőri VTK: Rajic – Vági, Vadász, Kádár, Góhér – Abdouraman, Nikházi(Gosztonyi, a szünetben), Elek, Barczi(Tisza, 66.) – Futács, Bacsa(Quintero, a szünetben)

Cserék: Gyelei(K), Husic, Tisza, Kostic, Debreceni, Gosztonyi, Quintero

Vezetőedző: Tomislav Sivic

Játékvezetők: Farkas Ádám – Lémon Oszkár, Aradi József