Nové Zámky – Budapešť 8:1 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 2:6 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 3:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Dab.Docler
péntek 01.11.2013, 18:00 • Patinoarul „Olimpic” Brasov • MOL Liga

A harmadik harmadban már nem született gól, ez azt jelenti, hogy a szezon során először legyőzi az erdélyi csapat a címvédőt!
    A hazaiak többek között a jobb emberelőnyös helyzetkihasználásuknak is köszönhetik a mai győzelmüket. (20:27:42)

60:00

58:33
    A végig valószínűleg már üres marad a vendégek kapuja!

58:31
    Mindkét csapat kiegészült, továbbra is 3:1 az eredmény.

57:48
    Ismét kapus nélkül a dunaújvárosi csapat!

57:33
    Újra 4 a 4 ellen a csapatok a jégen.

56:35
    Leviszik a vendégek a kapusukat, 4 a 3 ellen az acélbikák a jégen!

56:31
    Szappanos Dávid (Dab.Docler) is kiáll, 2+10 perc a büntetése szintén durva játékért!

56:31
    Virág Csanád (Brassó) kap 2+10 percet durva játékért!

55:53
    Kiegészülnek a hazaiak, az újvárosiak számára egyre jobban fogy az idő.

53:53
    Időt kért a Dab.Docler csapata.

53:53
    Pysarenko (Brassó) áll ki 2 percre akadályozásért, emberelőnyben az acélbikák!

43:19
    Sikerült kivédekezni a farkasoknak az emberhátrányt, újra 5 az 5 ellen a jégen a csapatok.

41:19
    Virág Csanád (Brassó) áll ki 2 percre fogás miatt!

40:01

A rengeteg kihagyott előnyös helyzet után már azt hihettük, hogy gól nélkül maradunk a harmadban, de ekkor jött Pysarenko, és növelte a vendéglátó előnyét fél perccel a lefújás előtt!
    Ám hiába a két gólos vezetés, a listavezetőt nem szabad leírni!

40:00

39:24
    A Brassó gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Növelik előnyüket az erdélyiek! EVGENII PYSARENKO fél perccel a harmad vége előtt túljár Kiss Tamás eszén! 3:1!
    Asziszt: Antal Zsombor és Juhamatti Hietamaki

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 2. Wehrs (Bonar, Zsók), 19. Hietamaki (Bonar), 40. Pysarenko (Antal, Hietamaki) – 17. Hegyi (Á.)

Corona Brasov Wolves: Polc – Wehrs, Nagy Cs., Antal, Bonar, Petres – Mastaleriu, Hietamaki, Molnár Zs., Zsók, Virág Cs. – Pysarenko, Péter R., Saluga, Márton, Gliga – Dumitru, Imecs, Bálint, Péter Zs.
    Dab.Docler: Kiss Tamás – Huba, Jabornik, Ladányi, Gröshl, Peterdi – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Hurtaj, Azari – Nagy R., Erdélyi, Pavuk, Papp V., Szappanos – Sabados, Hegyi, Virág T., Kiss Á.

Játékvezetők: Valentin Lascar, Csomortani Zsolt – Siko Szilard, Csata Attila