HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3:2 (hosszabbítás vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 5:2 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
HSC Csíkszereda
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 03.11.2013, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya • MOL Liga

Köszönjük a figyelmüket, reméljük jól szórakoztak! A legközelebbi viszontlátásra! (20:32:36)

Ha kíváncsiak a játéknap többi mérkőzésére, ezeken a linkeken tekinthetik meg:

Brassó – Fradi:

A meccs statisztikái:

Lövések: 38-28
    Kiállítások (perc): 8-14

A viszonylag eseménytelen harmadik harmadban úgy tűnt, hogy döntésre viszi a dolgot a Csíkszereda, de a legvégén, kilenc másodperccel a vége előtt egyenlített az addig a játékrészben enyhe fölényben játszó DAB Docler. Ez, mint utóbb kiderült, egy pontot jelentett nekik, hiszen Hruby találata bebiztosította a hosszabbításos győzelmet és az ezzel járó két pontot a Csíkszeredának. A meccs egészét tekintve megérdemelt ez a hazai győzelem, hiszen többször próbákoztak kapura lövéssel és eredményesebben támadtak. Ezzel a két ponttal a HSC már 30 pontos, de a Fradi Brassóban szerzett egy pontja miatt maradt a hatodik, a DAB Docler visszacsúszott a harmadik helyre (egységgel álnak), hiszen az Érsekújvár nyerni és ezzel előzni tudott.

60:27
    A HSC gólt szerzett!
    Ez gyors volt! Az emberelőnyben játszó HSC Csíkszereda megszerezte a győzelmet! JOZEF HRUBY kapta meg a korongot a jobb oldalon, szinte a kék vonal magasságában, majd lövésre szánta el magát és be is akadt, ezzel 3-2! Gólpassz: Góga Attila.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Rövid szünet után érkezik a két csapat a hosszabbításra.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:51
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Micsoda végjáték! Emberhátrányos gól kilenc másodperccel a vége előtt! SZAPPANOS DÁVID próbálkozott balról, éles szögből, a korong pedig a hálóban kötött ki, 2-2! Gólpassz: Ladányi Balázs

59:29
    Ruczuj hatástalanított egy jobbról érkező lövést.

59:20
    Megszerzett koronggal jöhetett előre a hazai csapat, veszélyeztetve az üres kaput, de szabálytalanság történt. Huba áll ki gáncsolásért. Sevela visszatér a vendég kapuba.

59:00
    Megkezdődött az utolsó perc,

58:55
    Hazai időkérés.

58:45
    Üres kapu a vendégeknél, eggyel többen támadhatnak!

58:31
    Huba lőtte rá a korongot a támadó harmad felétől, középről, Ruczuj védett, majd begyűjtötte a korongot Gröschl elől!

58:02
    Hazaiak teljes létszámban.

57:21
    Ruczujnak kellett védeni egy balról érkező erős lövést követően!

57:01
    Hüffner centerezte a korongot a jobb oldalról, de társa elől tisztáztak a vendégek!

Salacz Bence

Gólok és gólpasszok: 14. Hruby (Mihály), 16. Novak (Molnár Z.), 61. Hruby – 3. Somogyi, 60. Szappanos (Ladányi)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Onodi) – Hruby, Góga, Novak, Mihály, Molnár Zs. – Papp, Kósa, Bíró T., Szőcs, Moldován – Bors, Flinta, Becze, Bíró O., Farkas – Adorján, Hildebrand, Péter, Molnár Z., Gecse
    Dab.Docler: Sevela (Kiss) – Huba, Jabornik, Ladányi, Gröschl, Peterdi – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Hurtaj, Azari – Nagy R., Erdélyi, Szappanos, Pavuk, Papp – Sabados, Hegyi, Virág, Kiss

Játékvezetők: Marius Iliescu, Mihai Butucei – Keresztes Levente, Redai Botond