HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3:2 (hosszabbítás vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 5:2 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Corona Brasov Wolves
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 03.11.2013, 18:00MOL Liga

Nagy küzdelemben nyert a brassói együttes. A vendégek kétszer is vezettek, ennek ellenére alulmaradtak. A vendégeket csak dicséret illeti, a vártnál sokkal keményebb ellenfélnek bizonyultak.

Köszönöm a figyelmüket! (20:13:06)

61:35
    A Brassó gólt szerzett!

KEVIN WEHRS góljával eldönti a mérkőzést!

Assziszt nélküli találat.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Nem bírtak egymással a csapatok a rendes játékidőben, így hosszabbítás következik. Egész biztosan tartogat még izgalmakat a találkozó.

Maradjanak velünk!

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:23
    Wehrs (ASC Corona Brasov) bottal akasztott, jutalma két perc.

59:00
    Egy perc maradt hátra az utolsó harmadból.

58:28
    Pál (Ferencváros Budapest ESMTK) bottal lökés miatt áll ki két percre.

58:00
    Két perc van hátra a harmadik harmadból.

57:00
    Nagyon úgy néz ki, hogy hosszabbítás elé nézünk.

55:00
    Öt perc van hátra az utolsó harmadból.

52:13
    Kiegészült a budapesti csapat.

50:13
    Lencsés (Ferencváros Budapest ESMTK) gáncsolás miatt ül két percet.

50:00
    Tíz perc van hátra az utolsó harmadból.

40:01

Továbbra is nagyon szoros a találkozó. A második harmad a hazaiaké volt, meg is nyerték ezt a játékrészt. Kiélezett, szoros utolsó harmadra van kilátás.

40:00

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 21. Antal (Bonar, Hietamaki), 37. Gliga (Saluga, Pysarenko), 62. Wehrs – 6. Ölander (Feil), 25. Ojanen (Papp)

Corona Brasov Wolves: Polc – Wehrs, Hietamaki, Antal, Bonar, Petres – Mastaleriu, Pysarenko, Molnár, Zsók, Virág – Oprea, Márton, Péter, Saluga, Gliga – Dumitru, Bálint, Imecs
    Ferencváros Bp. ESMTK: Meravý – Géczi, Ölander, Feil, Dancsfalvi, Borbás – Győri, Mestyán, Pál, Fodor, Potila – Lencsés, Wéber, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka

Játékvezetők: Lascar, Csomortani – Trandafir, Mathe