A-HÍD Szeged - BVSC- Zugló 9:7 (vége) | PVSK-Füszért - Kaposvári VK 7:13 (vége)
TEVA-Vasas - YBL Waterpolo Club 14:5 (vége) | ZF-Eger - Racionet Honvéd 12:10 (vége)
OSC-Újbuda - Debrecen 7:10 (vége)
A-HÍD Szeged - BVSC- Zugló

9:7

(2:1, 2:2, 3:2, 2:2)

péntek 08.11.2013, 17:30 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük a figyelmet! (18:42:47)

Bár negyedet nem nyert a BVSC, szinte a legvégéig nyílttá tették a meccset Szegeden, ami hatalmas dolog. A szegediek játéka ma nem volt az igazi, támadásban rengeteget hibáztak, s időnként mintha az idegesség is látszott volna rajtuk. A BVSC nagyot küzdött, némi szerencsével ma akár pontot is szerezhettek volna az újszegedi uszodában.

Märcz Tamás, a BVSC mestere: "Izgalmas meccs volt, a negyedik negyed közepén 7:6-nál mi támadhattunk... Örülök csapatom jó teljesítményének!"

Vincze Balázs, a hazaiak mestere: "A pihenőnek és a szerdai tenisznek ha nem most, akkor a jövő héten ki kell jönnie... Ha volt is jótékony hatása, az biztosan nem ma jött ki, mindemellett gratulálok a BVSC-nek!" A héten ugyanis kikapcsolódásként házi tenisztornán vettek részt a szegedi pólósok, a jövő héten pedig a Magyar Kupa négyes döntője lesz Szolnokon...

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    A megúszás végén Létayt szerelik centerben, majd a gyors kontra végén Sánta lövését fogja Györke.

32
    Telegdy húzását centerből bravúrral védi Molnár Dávid.

31
    Juhász passzát Szívós lövi középről fölé.

31
    Kotsidis lövése száll a jobb sarok mellé.

30
    Mezei csavarását védi Molnár Dávid.

30
    A megúszás végén Szívós a bal kapufát találja el ziccerben.

29
    Telegdy passzát Nyéki lövi a jobb kapufára, jöhet a Szeged.

29
    Decker lövését még védi Györke, de a kipattanót JANSIK pöccinti közelről a jobb sarokba: 9:6

29
    Létay passzát Tatár lövi balról az oldalhálóba.

28
    Szívós kiejti a labdát, de visszaszerzik a hazaiak, s Juhász jobbról betett passzát SZÍVÓS ziccerből lövi a bal sarokba: 8:6