A-HÍD Szeged - BVSC- Zugló 9:7 (vége) | PVSK-Füszért - Kaposvári VK 7:13 (vége)
TEVA-Vasas - YBL Waterpolo Club 14:5 (vége) | ZF-Eger - Racionet Honvéd 12:10 (vége)
OSC-Újbuda - Debrecen 7:10 (vége)
OSC-Újbuda - Debrecen

7:10

(4:2, 1:0, 1:5, 1:3)

péntek 08.11.2013, 20:16 • Nyéki Imre Uszoda • E.ON Férfi OB I

Az első félidő egyértelműen a hazaiaké volt, azonban a második játékrészre összeszedték magukat a vendégek és megfordították az állást. Összességében megérdemelt a debreceni siker, hiszen az OSC az utolsó három negyedben csupán három gól tudott szerezni, míg ellenfelük nyolcat. Ezzel a győzelemmel a hajdúságiak a hatodikok a tabellán, szorosan a Vasas nyakán, míg a fővárosiak holtversenyben a tizedikek. Köszönjük a figyelmüket, szép estét kívánunk! (21:26:35)

31
    Mitrovic hárítja a jobb oldalról érkező lövést, ezzel talán eldőlt a győztes kiléte.

31
    Becsey, a hazaiak edzője rögtön időt kér! Két perce maradt csapatának az egyenlítésre. Talán ez lesz az utolsó lehetőségük.

31
    Kapustámadás miatt kiállítják Kállayt.

30
    Korényi lövését blokkolják a védők.

29
    Mitrovic üti ki a jobb sarokba tartó labdát.

29
    HALEK MÁRTON hatalmas erővel lő a bal felsőbe! Kevesebb, mint négy perc van hátra a mérkőzésből. 7:9

28
    Lejár a hazaiak támadóideje, nem tudnak akciót kialakítani.

28
    VINDISCH FERENC találja meg az utat a kéztengerben és lő a bal alsóba! 7:8

28
    Vendég fór és időkérés.

27
    Korényi ismét távolról próbálkozik, de most a kapu mellé lő.

26
    Jó a blokk a vendég lövés után.

26
    Busila lő a bal szélről, sarokdobás következik.

25
    KORÉNYI BALÁZS szépségdíjas találattal egyenlít! Középről a jobb felsőbe lő! 7:7

25
    Elkezdődött az utolsó negyed, először az OSC hozza el a labdát.

A Debrecen összeszedte magát és átvette a vezetést egy negyed alatt. Vajon az OSC is képes lesz újítani? Hamarosan kiderül!