Kaposvári Rákóczi FC – Debreceni VSC 1:2 (vége) | Paksi FC – Újpest FC 2:4 (vége) | Puskás Akadémia FC – Lombard Pápa FC 1:0 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – MTK Budapest FC 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Pécsi MFC 1:2 (vége)
Paksi FC
2:4 (2:1)
Újpest FC
szombat 30.11.2013, 16:00 • Fehérvári úti stadion, Paks • OTP Bank Liga

84
    A második félidőben eltűnő Könyvest váltja Báló a paksiaknál.

78
    Az Újpest is cserélt, Lázár helyett Kabát a pályán.

73
    Nagy Olivért Tököli Attila váltja a Paksnál.

68
    Nyári Tibor helyett Kiss Tamás érkezett a Paks csapatába a 68. percben. Próbál változtatni Horváth Ferenc.

46
    Simon helyére érkezett Suljic a második félidőre. Most az Újpest támadásban percek óta.

46
    Eninful helyett Anton a pályán a második félidőben.

Gólok: 9. Könyves, 32. Bartha – 22. Eninful, 56. Nego, 60. Vasziljevics, 66. Lázár

Lapok:   62. Éger (PAK), 70. Fiola (PAK) – 31. Nego (UTE), 87. Vasziljevics (UTE), 90. Kabát (UTE)

Paksi FC: Csernyánszki – Fiola, Éger, Horváth G., Szabó J. – Kecskés T., Nyári – Könyves, Bartha, Nagy G. – Simon A.
    Cserék: Molnár P. – Kovács G., Báló, Kiss T., Hullám, Tököli, Délczeg

Újpest FC: Balajcza – Ngawa, Nego, Juanan, Balogh B. – Vasziljevics, Lázár, Eninful – Simon K., Szankovics, – Tshibuabua
    Cserék: Dmitrovics – Said, Antón, Ligot, Tshibuabua, Sztaniszavljevics

Játékvezetők: Solymosi Péter – Huszár Balázs, Kóbor Péter (4.= Horváth Róbert)