CA Osasuna – Real Madrid 2:2 (vége) | Rayo Vallecano – Granada 0:2 (vége) | Barcelona – Villarreal 2:1 (vége)
Málaga CF – Getafe CF 1:0 (vége)
Rayo Vallecano
0:2 (0:1)
Granada CF
szombat 14.12.2013, 18:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

A végig feszült és rengeteg szabálytalansággal tarkított mérkőzést végül a Granada nyerte, ezzel elvitte a három pontot a Rayo Vallacano otthonából. A vendégek az első félidőben szereztek vezetést, majd néhány percre rá a hazaiak emberhátrányba kerültek. A második félidőben a Granada ölte a játékot, az emberhátrányban játszó Rayo pedig nem igazán tudott helyzeteket kialakítani. Riki gólja a végén már csak a kegyelmedöfést jelentette.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:54:42)

90+3
    Brahimi és Castillo a végén még kakaskodott egy sort, de a játékvezető már a szabadrúgást se engedi elvégezni.

90+2
    A Rayo megy előre, de igazából már mind a két csapat a végső sípszót várja.

90
    Négy perc hosszabbítást jelez a játékvezető.

89
    A Granada gólt szerzett!
    SÁNCHEZ RIKI góljával végképp eldöntötte a Granada a három pont sorsát. A felezővonalról kapott egy kiugratást, a kapujából kifutó Rubén mellett elvitte a labdát, majd közelről a kapuba terelte.

88
    A hazaiak íveltek be balról egy labdát, középről érkezett ugyan a fejes, de jócskán elkerülte a Granada kapuját.

86
    Gyakorlatilag nincs folyamatos játék a pályán az állandó kisebb-nagyobb szabálytalanság miatt.

85
    Pereira jött be Piti helyére.

84
    Riki is kap egy sárga lapot buktatásért.

83
    Bueno helyére Falqué érkezett a végére.

82
    Galvez szabálytalansága után a Granada végezhet el szabadrúgást a középpályáról.

81
    A hazai játékosok egyre feszültebbek, alig van folyamatos játék a pályán.

80
    Larrivey is besárgul buktatásért.

78
    Rico kap sárga lapo belépőért.

77
    Castillo jött be a lecserélt Viera helyére.

75
    Riki néhány perccel pályára lépése után növelhette volna a vendégek előnyét. Egy kontra végén kapott jó labdát, majd nyolc méterről centikkel rúgta mellé.

75
    Angulo kap sárga lapot buktatásért.

74
    Galvez ívelte be a hazaiak szabadrúgását a Granada kapujához, a védőknek nem okozott gondot a labda, könnyedén kifejelték.

Gólok: 35. Rico, 89. Riki

Lapok:   12. Galvez (VLL), 24. Galeano (VLL), 38. Nacho (VLL), 80. Larrivey (VLL) – 36. Piti (GRN), 45+1. Yebda (GRN), 75. Angulo (GRN), 78. Rico (GRN), 84. Riki (GRN)   43. Nacho (VLL)

Rayo Vallecano: Rubén – Tito, Galeano (46. Palacio), Gálvez, N. Martínez – Trashorras, Baena (83. Falqué ), Bueno – Bangoura, Larrivey, Viera (77. Castillo)
    Cserék: Cobeño – Castro, Arbilla, Mojica, Adrián, Castillo

Granada CF: R. Fernández – Foulquier, Maínz (C), Murillo, Angulo – Recio, Iturra, Yebda (58. Recio) – Piti (85. Pereira), Brahimi, El Arabi (72. Riki)
    Cserék: Karnezis – Nyom, Diakhaté, F. Rico, Fatau, Ighalo, Riki

Játékvezetők: Muniz – Díaz, Fernández