BKV Előre SC – Újbuda 1:2 (vége)
BKV Előre SC
1:2 (1:0)
Újbuda FC
vasárnap 01.06.2014, 18:00 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Az utolsó fordulóban meglepetésre kikapott hazai pályán a BKV Előre, az időközben befutott információk alapján a vereség azonban nem befolyásolta a csapat helyezését, a közlekedésiek bronzéremnek örülhetnek.
    Olvasóinknak köszönjük az egész éves figyelmet, a nyári szünet után remélhetőleg az új szezonban is találkozunk! (19:58:18)

90+1
    A BKV a hosszabbításban mindent megtett az egyenlítésért, helyzetet azonban nem láthattak a nézők.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A vendégek végezhettek el szabadrúgást a középpályáról, finoman szólva nem kapkodták el.

88
    Tányéros kapott sárga lapot buktatásért.

87
    Egykapuzik a BKV, a vendégek majd minden játékosa saját tizenhatosán belül védekezik.

86
    Kollár helyett Váradi jött be.

84
    Jobbról ívelhettek be szögletet a hazaiak, veszélyt nem jelentett az Újbuda kapujára.

83
    Varga Tamás kapott jó labdát a jobb oldalon, beadását az egyik vendégvédő szögletre mentette, a hazaiak kezezést és ezért büntetőt reklamáltak.

81
    Teljesen beszorulnak a vendégek, kétségbeesetten védekeznek.

80
    A BKV tartja a labdát a vendégek térfelén, komoly helyzeteket azonban nem tud kidolgozni.

78
    Halász jött be a lecserélt Turi helyett.

78
    A hazaiak mindent egy lapra feltéve mennek előre, a vendégek most jobb híján védekeznek.

77
    Petrezselyem jött be a lecserélt Dobó helyett.

76
    Az Újbuda gólt szerzett!
    Az Újbuda végezhetett el szabadrúgást, jobbról mintegy 24 méterről KOVÁCS DÁVID lőtte kapura, a hazaiak kapusa mozdulni se tudott a lövésre, a labda érintés nélkül a bal sarokba csapódott.

75
    Juhász buktatott, sárga lapot kapott érte.

74
    Varga Tamás cselezgetett a vendégek tizenhatosa előtt, 19 méterről rúgta kapura, lövését magabiztosan védte Kapusi.

73
    Varga Dániel buktatott, kapta is a sárga lapot.

Gólok: 10. Tányéros – 66. Laki, 76. Kovács

Lapok:   23. Csikós (BKV), 30. Varga (BKV), 75. Juhász (BKV), 88. Tányéros (BKV) – 31. Karacs (UFC), 73. Varga (UFC)

BKV Előre SC: Kovács B. – Nyárasdi, Tányéros, Mayer (68. Berki), Csikós – Juhász, Dobó (77. Petrezselyem), Karacs R. (59. Tóth), Merczel – Varga T., Schmidt
    Cserék: Kara – Marczinka, Petrezselyem, Tóth, Berki, Kerek, Böröczky

Újbuda FC: Kapusi – Varga D., Karacs D., Laki, Kollár (86. Váradi) – Ihász, Kovács D., Turi (78. Halász), Bruckner – Németh (63. Pleszkán), Szilasi
    Cserék: Váradi – Halász, Pleszkán, Khiesz

Játékvezetők: Molnár – Szép, Kulcsár