Budaörs – Újpest FC 1:3 (vége) | Hévíz SK – Ferencvárosi Torna Club 0:8 (vége) | Nyíradony VVTK – KTE-Phoenix Mecano 0:8 (vége)
Soroksár – Lombard Pápa FC 2:0 (vége) | Csornai SE – Budapest Honvéd FC 0:2 (vége) | Testvériség SE – Fehérvár 0:7 (vége)
– Diósgyőri VTK 0:4 (vége)
Budaörs
1:3 (0:3)
Újpest FC
szerda 13.08.2014, 17:00 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • Magyar Kupa

Vége! Simán jutott tovább az Újpest, a második félidőben sajnos elég gyenge iramot diktálva. Tartalékosan felállva is az Újpest uralta a meccset, a második félidő elején volt egy jó periódusa a Budaörsnek, ekkor szépítettek is, ám a végén odafigyelt az Újpest, de nem nyomták meg a végét, így viszonylag kis különbséggel, de könnyedén nyertek. A Budaörs jól tartotta magát, nem omlottak össze 3 kapott gól után sem.
    Köszönöm a figyelmet! (18:49:29)

90+2

90+2
    Suljic volt lesen, Ahmeti rossz ütemben passzolt.

90+2
    Ahmeti egy óriási helyzetben hibázott, majd Suljic cselezgetett a 16-oson belül, ollézik az újpesti közönség!

90+1
    Az utolsó percekben már nem sok említésre méltó történik.

90
    2 perc a hosszabbítás.

90
    Saját térfelén tartja a labdát az Újpest!

88
    Rögtön egy gyönyörű akció után Marques és Suljic játszottak össze, majd Kosovic lövését blokkolta a védelem.

87
    Kettőt cserél az Újpest! Előbb Stanisavljevic helyén Suljic, majd pedig Serwy helyén Forró.

86
    Szentpéteri ismét jól jött ki a kapujából.

85
    Az utolsó hazai csere, Ferkó helyén Tányéros.

85
    Újpesti szöglet következik, ám előtte csere.

84
    Rögtön visszakerül a labda az Újpesthez, ismét Marques hagyott ki egy nagy helyzetet.