Budaörs – Újpest FC 1:3 (vége) | Hévíz SK – Ferencvárosi Torna Club 0:8 (vége) | Nyíradony VVTK – KTE-Phoenix Mecano 0:8 (vége)
Soroksár – Lombard Pápa FC 2:0 (vége) | Csornai SE – Budapest Honvéd FC 0:2 (vége) | Testvériség SE – Fehérvár 0:7 (vége)
– Diósgyőri VTK 0:4 (vége)
Soroksár SC
2:0 (1:0)
Lombard Pápa FC
szerda 13.08.2014, 17:00 • Haraszti út • Magyar Kupa

Meglepetés Soroksáron, egy újabb élvonalbeli együttes búcsúzik a Magyar Kupától. A hazaiak már a mérkőzés 4. percében megszerezték a vezetést, az első félidőben pápai fölény mellett már nem esett gól.
    A fordulást követően a Lombard nyomott, mindent megtett az egyenlítésért, Rácz nem egyszer védett gólhelyzetben. A második félidőben a Soroksár kontrákra rendezkedett be, ezekben állandóan ott volt a veszély. A mérkőzés hajrája ugyanakkor egyértelműen a hazaiaké volt, sorra dolgozták ki a helyzeteket.
    A 90. percben a soroksáriak két cseréje összehozta a második gólt is, ezzel végképp eldöntve a továbbjutás kérdését.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (18:59:55)

90+3

90+3
    A végén már semmi érdemleges nem történt a pályán, a Lombard beletörődött a vereségbe.

90+1
    Péter helyett Hodgyai jött be a végére.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    A Soroksár gólt szerzett!
    Eldőlt, a hazaiak két cseréje hozta össze a Soroksár második gólját! Simita ment el a jobb oldalon, beadására a hosszún TÓBIÁS ZSOLT érkezett, hat méterről védhetetlenül kilőtte a hosszú sarkot.

88
    A mérkőzés hajrájában a Soroksár irányítja a mérkőzést, életveszélyes támadásokat vezet.

87
    Tóbiás jött be a lecserélt Lovrencsics helyett.

86
    A hazaiak vezettek támadást, les miatt már a Lombard jöhet kifelé szabaddal.

85
    A Soroksár eldönthette volna a mérkőzést! Simita kapott nagy labdát a jobb oldalon, ziccerben vezette kapura, lövés helyett azonban a passzt választotta, Péter előtt az ötösön elment a labda.

83
    Rácz kapott sárga lapot időhúzásért.

82
    Csökkent a Pápa fölénye, ezekben a percekben kiegyenlített a játék a pályán.

81
    Nyilas kapott jó labdát a jobb oldalon, védője mellett szépen húzta meg, végül éles szögből mintegy hét méterről rúgta kapura, a védő lábáról megpattant a labda, a felső lécről jött le.

80
    Nagy kapott sárga lapot buktatásért.

79
    Nyilas felé ment egy hosszú indítás, a hazaiak játékosa már lesen volt.

78
    Frizoni húzta meg a bal oldalon, beadását Rácz magabiztosan húzta le a levegőben.

77
    Kenesei ívelte be jobbról a Lombard szabadrúgását, középen kivágták a védők, de támadásban maradt a Pápa.

76
    Pápai támadással folytatódik a találkozó. Bedobás után építkezhetnek a vendégek.