Győr – Békéscsaba 35:17 (vége) | Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 21:22 (vége) | Ferencváros – MTK-Budapest 33:26 (vége)
Fehérvár – Debrecen 23:20 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 24:26 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
33:26 (18:12)
MTK-Budapest
szerda 03.09.2014, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

A Ferencváros végül hétgólos győzelmet aratott, a mérkőzés végén érvényesült a papírforma.
    Szünetre hatgólos előnnyel mehettek a csapatok, a különbség a második félidőben is legtöbbször állandósult, a hajárában viszont három gólra feljött az MTK-Budapest. A hazaiak az utolsó három percet még megnyomták, Pena három találatot is jegyzett.
    A hazaiaknál Szucsánszki és Steinbach vitte a prímet, de Pena is biztos kézzel értékesítette a büntetőket, illetve a kapuban Hlogyik fogott ki nagy napot.
    A vendégeknél különösen a második félidőben Ábrahám játszott nagy kedvvel, mellette még Barna Éva teljesítményét emelhetjük ki.
    Köszönöm a figyelmüket! (19:29:46)

60
    Mérkőzés vége. (33:26)

60
    Kovács még kapott egy két perces büntetést a végén, de már csak másodpercek maradtak hátra. (33:26) (33:26)

60
    Az MTK-Budapest eladta a labdát, PENA a zöld-fehérek támadása végén betörésből nagyon becsapta Blazek kapust. (33:26) (33:26)

59
    SZAMORÁNSKY kapta beállóban a labdát, a válogatott beállója nem hibázta el a ziccert. (32:26) (32:26)

58
    Ezúttal Szamoránsky harcolta ki beállóban, PENA ma büntetőből nem tud hibázni. (31:26) (31:26)

58
    Tomori harcolta ki, PENA biztos kézzel értékesítette a büntetőt. (30:26) (30:26)

58
    TÖRÖK játszotta magát tisztára, góljával háromra jött fel az MTK-Budapest. (29:26) (29:26)

57
    BARNA volt eredményes, lerohanás végén csökkentette a vendégek hátrányát. (29:25) (29:25)

57
    Steinbach kapott két percet, emberhátrányban a Ferencváros. (29:24) (29:24)

56
    BALOG biztos kézzel értékesítette a vendégek hétméteresét. (29:24) (29:24)

56
    A vendégek támadhattak, Ábrahám büntetőt és kiállítást harcolt ki. (29:23) (29:23)

55
    ÁBRAHÁM húzza az MTK-Budapest szekerét, betörésből nem hibázott. (29:23) (29:23)

54
    STEINBACH nem nagyon tud ma hibázni, kegyetlenül bevarrta átlövésből. (29:22) (29:22)

53
    A vendégek labdát szereztek, Valovics ziccerét Hlogyik elképesztő bravúrral védte. (28:22) (28:22)

52
    STEINBACH bal kettőből húzta vissza a rövidbe, Kókai nem védhette. (28:22) (28:22)

51
    SZUCSÁNSZKI a mezőny legeredményesebb játékosa, átlövésből ragasztotta be. (27:22) (27:22)

50
    BARNA bátran ment be a hazaiak falába, lövésével ismét négy gól a különbség. (26:22) (26:22)

49
    SZAMORÁNSKY kapta beállóban a labdát, Kókai feje fölött vágta a hálóba. (26:21) (26:21)

FTC Rail Cargo Hungaria: Ferenczi, Szikora, Hlogyik (kapusok) – Cifra, Szarka, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Kovacsicz, Rédei Soós, Tomori, Pena, Kocsis, Faluvégi, Szamoránsky
    MTK-Budapest: Blazek, Kókai (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Khouildi, Wolf, Valovics, Schmidt

Játékvezetők: Heim, Kis