Szolnoki Dózsa-Közgép - Partizan Belgrád 12:7 (vége) | AN Brescia - ZF-Eger 3:7 (vége)
AN Brescia - ZF-Eger

3:7

(1:1, 1:2, 0:3, 1:1)

szerda 14.01.2015, 20:30 • Brescia • Vízilabda BL

AN Brescia: Del Lungo, (Dian) – Bruni, C.Presciutti, Pagani, Molina 2, Rizzo 1, Giorgi, Nora, N.Presciutti, Bodegas, Fiorentini, Napolitano

ZF-Eger:B. Mitrovics, (Csoma) – Angyal 2, Biros 1, Csucskovics, Hosnyánszky, Lőrincz, Csuk 2, Szívós, Erdélyi, Vapenszki 1, Bedő, Hárai 1. (21:40:19)

Bámulatosan fölényes sikert aratott az Eger, minden várakozást felülmúlt. A meccs eleje szoros volt, de a második félidőben az Eger kiemelkedőt nyújtott és sima győzelmet aratott a jó erőkből álló Brescia otthonában. A találkozó embere Mitrovics volt, aki csak három gólt kapott és már-már földöntúli bravúrokat mutatott be sorozatban. Sem közelről, sem távolról nem lehetett gólt lőni a szerb kapusnak. Támadásban Csuk remekelt, és Angyal is mindkét helyzetét gólra váltotta.
    Az Eger három forduló után négy ponttal áll és jó eséllyel pályázik a továbbjutásra, a Brescia pedig kétpontos maradt.

AN Brescia – ZF-Eger 3:7

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Molina még egyszer eltalálta a kapufát.

31
    Újabb távoli olasz-bomba ezt bal kézzel védte Mitrovics.

30
    Szívós lőtt méterekkel mellé.

29
    Mitrovics újabb elképesztő bravúrja.

29
    GUILLERMO RIOS MOLINA rengeteg elrontott lövése után egyet belőtt. (3:7)

28
    Molina felső lécre lőtt.

27
    Mitrovics újabb elképesztő védése, Napolitano kétméteres lövését is védte.

27
    BIROS PÉTER úszott le emberéről és egyedül maradt az ellenfél kapuja előtt és értékesítette a ziccert. (2:7)

26
    Egy ejtést védett ezúttal Mitrovics.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, az Eger hozta el a labdát.

Mitrovics káprázatosan véd, emberfelettit nyújt. A harmadik negyed elején kétszer villant Csuk káprázatosan. Angyal is remekül használt ki egy emberelőnyt. Parádés az Eger teljesítménye.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Molina passza után Napolitano húzta rá két méterről a kapura, Mitrovics ezt is védte. (2:6)