ESMTK – Videoton FC II. 0:0 (vége)
ESMTK
0:0 (0:0)
Videoton FC II.
vasárnap 08.03.2015, 14:30 • Pesterzsébet, Ady Endre út - ESMTK Sporttelep • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.

Két mérkőzés marad vasárnapra az NBIII Közép csoportjában, az egyik az ESMTK-Videoton II. Az ötödik fogadja a hetediket, de mindössze 1 pont van a két csapat között. Nagyon sűrű a mezőny ebben a csoportban, felül a Vác, alul a Baja és a Maglód lógnak ki, a többi 13 csapat 9 ponton belül van. A pozíciókat illetően szombaton még sok változás lehet mindkét csapat esetében, de az egyértelmű ilyen szoros tabella mellett, hogy minden pont nagyon értékes. Ősszel Székesfehérváron 2-1-re nyert az ESMTK.
    A jelenlegi forma alapján a Videoton az esélyesebb, az utóbbi 5 meccsükön 13 pontot gyűjtöttek, utoljára októberben a REAC-tól kaptak ki. A hazaiak nagyon jól kezdtek, azonban a formájukra jellemző, hogy az első 4 fordulóban ugyanannyi pontot gyűjtött a Liza, mint az azt követő 12 forduló során.
    Nehéz lenne tehát megjósolni, hogy mi várható vasárnap, reméljük, hogy jó meccs és sok gól! Tartsanak velünk!

Cserék: Imre – Horváth, Vörös, Bukovec, Mile, Szabó G., Csepregi

Videoton FC II.: Gyánó – Vallejos, Dobsa, Cseszneki, Sejben – Pajac, Ács, Király, Bognár – Kocsis, Baksa
    Cserék: Gábor – Kalmár, Kiprich, Géresi, Barcsay, Kókány, Paudits

Játékvezetők: Horváth Tibor; Horváth Z., Révész.

A tegnapi eredmények után mindkét csapat visszább esett a tabellán, ahogyan az várható volt. Egy győzelemmel viszont a 4. helyre is felléphetne bármelyik csapat, a mezőny nagyon sűrű, sokat ér minden pont. Néhány perc múlva kezdődik a mérkőzés!

1

1
    A piros-kékben játszó fehérvári csapat kezdte a játékot.

1
    Az ESMTK fehérben játszik ma.

4
    Fehérvári kirúgás következik. Az első percekben csak tapogatóznak a csapatok.

5
    Egy nagyon mély, vagy lecsúszott beadási kísérlet után újabb kirúgással jöhetnek a vendégek.

6
    Vallejos nagyon távoli lövését szedi fel magabiztosan Bonica.

7
    Lázár beadását tette kapura Murinai, könnyen fogta Gyánó.

9
    Sebestyén rossz passza után kirúgás. Talán kicsit többet van a labda a hazaiaknál, veszély továbbra sincs egyik oldalon sem.

11
    Pajac szabálytalansága után szabadrúgás kifelé a hazai 16-osnál.

12
    Ismét a Vidi támadott, Pajac azonban kivezette a labdát, kirúgás.

13
    Kocsis lőtt messziről, mellé és fölé is ment a labda.

14
    Sebestyén labdaszerzése után Murinai adhatott be a 16-os bal sarkától, Gyánó jól jött ki, fogta a labdát.

16
    Bonica jött ki jól Baksa mély beadására.

18
    Sok a hiba, egyelőre igen lagymatag játék zajlik a pályán.

22
    A félidő feléhez érve elmondható, hogy sajnos kevés említésre méltó esemény történt eddig a pályán.

23
    Sebestyén harcolta ki a mérkőzés első szögletét.

24
    Veszélytelen volt a szöglet, kifejelték a mezőnybe.

27
    Egy hazaadott labda volt túl rövid Bonicának, végül csak szöglet lett a dologból. Jöhet az első fehérvári sarokrúgás!

28
    Bedobással jöhetnek a vendégek a túloldalról.

30
    Király jó passza után Vallejos gurított középre, nagyot mentett a hazai védelem, újabb szöglet!

31
    Egy ideig a 16-oson belül pattogott a labda, de komoly helyzet nem volt most sem.

32
    A félpályánál elvégzett szabadrúgást húzta le Bonica magabiztosan. Rövid ideig maradt a labda azonban a hazaiaknál.

33
    Tizenegyes! Ács esett el a 16-oson belül, reklamálnak a hazaiak és a közönség is, de 11-es.

34
    Sejben nagyon gyengén lőtte a jobb sarok felé a büntetőt, Bonica megfogta, ki se jött róla a labda!

34
    Bonica még a büntetőnél kapott sárgát.

36
    Lázár beadása után Sebestyén nem tudott kapura lőni.

37
    Sebestyén lövése pattant meg a blokkon, így a kapusé.

38
    Lázár újabb beadását húzza le Gyánó, kellett a kapus, két támadó is érkezett középen.

39
    Sejben harcolta ki a harmadik Videoton szögletet.

40
    Veszélytelen volt, bár Dobsa elesett az ötösnél, de most néma maradt a síp.

42
    Bonica jött ki egy hosszú labdára, és megfogta az ívelést.

43
    Pajac nagy kiabálás mellett lent maradt, a pályán kívül ápolják, könnyen lehet, hogy a félidő végéig már emberhátrányban lesz a Videoton 2.

44
    Bonica megint jól élt együtt a játékkal, a 16-oson kívülre jött ki jól.

45
    Pajac visszatért még a szünet előtt.

45+1

Vége az első félidőnek! Az első harminc perc szinte eseménytelenül telt el, majd a Videoton kapott egy vitatott büntetőt. Ez kimaradt, de felébresztette a csapatokat, így az utolsó 10 perc már egész jó iramú játékot hozott, reméljük így folytatódik a meccs a második félidőben! Hamarosan folytatjuk!

46

46
    Folytatódik a játék, nem volt csere!

46
    Rögtön támad az ESMTK, végül Farkas harcol ki szögletet.

47
    Mindenki feje fölött elszáll a labda, kirúgás!

49
    Sebestyén lőhetett kapura a 16-oson belül, nem volt benne elég erő, fogta Gyánó.

50
    Nagyon nagy helyzet maradt ki! Böröczky kapott remek labdát, bepasszolta Sebestyénnek, aki az ötösről nem mert egyből lőni, mire átvette, odaértek a védők, így oda a lehetőség!

52
    Jó iramban kezdődött a második félidő!

53
    Pajac tört be a 16-oson belülre, de többen voltak a védők, szerelték.

55
    Müllerlei lőtt néhány méterről egy gyors támadás után, Gyánóé ez is.

56
    Baksa beadását vágták ki.

57
    Összefejelt két játékos, áll a játék. A hazaiaktól Sebestyén került a földre, ő már felkelt.

58
    A másik oldalon Dobsa a sérült, lejönnek mindketten ápolásra, a játék folytatódhat, a Videotoné a labda.

59
    Mindkét sérült visszatért.

60
    Sejben fejelhetett kapura, csúsztatását simán fogta Bonica.

61
    Az első csere a meccsen! Cseszneki jön le, helyén Géresi.

63
    Sebestyént szerelték a 16-osnál, pedig ígéretes helyzetnek indult ez a támadás.

64
    Böröczky lövését fogta Gyánó.

66
    Böröczky harcosan szerzett labdát, majd lent is maradt. Labdája után Murinai bedását húzta le Gyánó.

66
    Az első hazai csere. Sebestyén helyére Csepregi állt be.

67
    Farkas rúgta fel ellenfelét, sárga! Szabadrúgás jó 25 méterről a Videoton javára.

68
    Pajac gyönyörű lövést eresztett el, Bonica pedig nagyon szépen védett! Szöglet.

69
    Nem volt veszélyes ez a sarokrúgás sem.

70
    Murinai beadása után szöglet következik.

71
    A szöglet nem volt veszélyes, ám a lecsorgót Farkas kapura küldte, Gyánó nagyot mentett, újabb szöglet!

72
    Most Túri fejelt, életveszélyes volt a labda, Gyánó nagyot védett.

73
    Ez a szöglet már nem volt olyan veszélyes.

73
    A második vendég csere. Dobsa helyén Paudits.

74
    Újabb hazai sarokrúgás, ezt simán kivágta a védelem.

75
    Túri indult meg, a 16-osig vitte a labdát, lövés helyett passzolni akart, így felszabadított a védelem.

76
    A térfél közepén végezhet el szabadrúgást az ESMTK, ívelés lesz.

76
    Böröczky ívelte be, volt fejes is, de a kapusé a labda.

77
    Nagyon veszélyes helyen, a 16-os vonalán, de az alapvonalhoz közel kapott szabadrúgást a Videoton.

78
    Veszélyes volt, de a túloldalon ment ki a labda, kirúgás.

79
    Közben kapustámadásért szabadrúgás kifelé a túloldalon.

80
    Bognár kap lapot, szabálytalansága után pedig jó 30 méterre a kaputól kap szabadrúgást az ESMTK.

80
    Túri ellőtte laposan, ez így veszélytelen volt.

81
    Murinai kapott jónak tűnő labdát, de lesen volt. Igaz, nem is tudta átvenni.

83
    Egy hosszan előrevágott labdánál Nemes mentett nagyot, Bonica úgy tűt, röviden jött ki a kapujából.

83
    Bányai indult meg túl erőszakosan, könyöklésért kapott sárgát.

84
    Böröczky veszélyeztetett a 16-oson belül, de jól fedezték a labdát a védők.

84
    Veszélyes volt az ellentámadás is, de Paudits lesen volt.

86
    A 16-os mellett kap szabadrúgást az ESMTK, ívelés várható. Ez nagy lehetőség lehet!

87
    Böröczky ívelte be, veszélyes volt, de fölé ment a fejes.

89
    Gyánó húzott le egy beadást, és indít.

89
    Veszélyes kontrát vezetett a Videoton, de Pajac óriási helyzetben hibázott! Szöglet.

90
    A szöglet után kontrázhatott a hazai csapat, Csepregi kihagyta.