Barcelona – Rayo Vallecano 6:1 (vége) | Real Sociedad – RCD Espanyol 1:0 (vége) | Villarreal – Real Club Celta de Vigo 4:1 (vége)
Atlético Madrid – Valencia 1:1 (vége)
Atlético Madrid
1:1 (1:0)
Valencia CF
vasárnap 08.03.2015, 21:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

A rengeteg szabálytalansággal (a mérkőzésen 12 sárga és egy piros lap született) tarkított találkozón végül döntetlen született, a csapatok megosztoztak a pontokon.
    Az Atlético az első félidőben fölényben játszott, a matracosoknak a 33. percben sikerült is megszerezni a vezetést.
    A fordulást követően azonban a Valencia volt aktívabb, a vendégek góljára azonban egészen a 78. percig kellett várni, Mustafi közelről fejelt a kapuba.
    A hajrát még megnyomta a Madrid, de újabb gól már nem született a mérkőzésen.
    Köszönöm a figyelmet! (22:57:32)

90+3

90+3
    A mérkőzés utolsó momentumában a Valencia ívelhetett be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, az egyik hazai védő könnyedén felszabadított.

90+2
    Suarez kapott sárga lapot buktatásért.

90+1
    A hazaiak ívelhettek be szabadrúgást jobbról a Valencia tizenhatosára, a hosszúról Mandžukić visszafejelte középre, Godín centikkel maradt le róla.

90+1
    Lucas Orban jött be a lecserélt Piatti helyett.

90
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Fuego buktatásért megkapta a második sárga lapját, idő előtt mehet zuhanyozni.

89
    Tiago lőtte be a szabadrúgást a Valencia tizenhatosára, az egyik vendégvédő kivágta a labdát.

89
    Godín kapott sárga lapot kakaskodásért.

89
    Barragan kapott sárga lapot kakaskodásért.

88
    Fuego kapott sárga lapot belépőért.

87
    Juanfran futott lesre, szabadrúgással jöhet kifelé a Valencia.

86
    Egy balról érkezett beadást középen Negredo fejelt fölé mintegy hat méterről.

85
    Mandžukić ügyesen megtartotta a labdát a vendégek tizenhatosán belül, a kapu elé bepasszolt labdáját már kivágták a védők.

84
    Moyà kirúgása után Mandžukić volt szabálytalan, a vendégek jöhetnek szabadrúgással saját térfelükről.

83
    Az Atlético balról ívelt be szögletet, középen Diego Alves magabiztosan lehúzta.

82
    Balról tekerték középre a labdát a hazaiak, az egyik vendégvédőnek sikerült felszabadítani.